ČESKO: „Epidemie neočkovaných“
ČESKO: „Epidemie neočkovaných“
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) kritizoval lidi, kteří se vyhýbají očkování proti covidu-19 a zároveň nemoc neprodělali…
“Epidemii covidu lze podle něj nyní nazvat „epidemií neočkovaných“. Podle ředitele Ústavu zdravotnických informací a statistiky přibývá nakažených ve středním věku i seniorů, převažují mezi nimi neočkovaní lidé. V příštích dnech bude podle něj průměrně přibývat kolem pěti tisíc nakažených. Vojtěch se domnívá, že kdyby podíl vakcinovaných lidí dosáhl 90 procent populace, bylo by možné zrušit všechna epidemická opatření.”
Komentář od čtenáře:
“Tak dnes nám služebníček globálního covidbyra Adam Vojtěch na tiskovce oznámil, že se u nás rozjíždí epidemie nevakcinovaných. A že by nám při tomto tempu mohli zaplnit nemocniční lůžka. Tak jsem se podíval na data ÚZIS, jehož kápo Dušek té lživárně pilně asistuje a zjistil jsem, že k dnešnímu dni je v nemocnici 606 nevakcinovaných pacientů a vakcinovaných 447 (dokonce jsou tam 3 po třetí dávce). Jestli tedy dobře počítám, poměr vakcinovaných pacientů ve špitálech činí 43%! Přitom covidbyro do omrzení opakuje tezi, že i když vakcína nebrání infekci (v rozporu s tím, co tvrdili na začátku kampaně), zcela jistě brání těžšímu průběhu.”
“Vím, že je to boj s větrnými mlýny, protože covidiáda nikdy nebyla o našem zdraví, ale o tom, jak nastolit globální eko-digi-totalitu, ta dílčí propaganda je však natolik odporná, že se nechám snadno vytočit”…
Autor: Redakce, Praha, ČR, 26.10.2021
Zdroj:
