Plukovník Foltýn: Dezoláti se vzdali života, jde nám o ty ostatní

V podcastu Bída s nouzí vystoupil plukovník Otakar Foltýn, bezpečnostní expert a koordinátor strategické komunikace, známý svými nekompromisními výroky. Tentokrát se ostře vyjádřil k tzv. „dezolátům“ – lidem, kteří podle něj rezignovali na odpovědnost za vlastní život i za společnost. „Ty, kteří padli, už nemáme čas zvedat. Jde nám o ten zbytek,“ prohlásil Foltýn.

Rozhovor se dotkl i mezinárodní politiky. Foltýn varoval před ruskou agresí na Ukrajině a zdůraznil, že členství v NATO je pro Česko zásadní, ale zároveň je nutná vlastní obranyschopnost. Připomněl, že bezpečnost není samozřejmost a vyžaduje aktivní přípravu.

Diskuze se věnovala také české armádě, strategickému plánování a nedůvěře občanů ve státní instituce. Podle Foltýna stát musí komunikovat otevřeně a prokazovat, že stojí na straně lidí. Bez důvěry totiž nefunguje ani obrana, ani společnost jako celek.

Podívejte se

Obavy o pracovní trh přiměly Fed ke snížení úrokových sazeb, říká americký expert

Rozhodnutí americké centrální banky (Fed) snížit základní úrokovou sazbu o 25 bazických bodů bylo krokem …

Globální dialog o inovacích a otevřenosti podporuje mezinárodní spolupráci a kulturní výměnu

V Maďarsku, Jihoafrické republice, Bahrajnu a Rusku se v pondělí uskutečnil globální dialog s názvem …

1 097 komentáře

  1. Štepan Luťanský

    Tenhle Kretén, co neví jak je strašná válka, tak ať jde do hajzlu. At prijde ke mě a řekne me to do očí , hovado zelený .

  2. Blbej lampasák, opravdu dobrá přílož ke kašpárkovi z hradu.

  3. Bohumil Holakovsky

    Odporná guma každým coulem.

  4. Barbora Težká

    Á, smraďoch začal smradit …

  5. Psychopat..patri na uzavřené odd.Bohnic..kdo má jiný názor je dezolat..už nevi jak by lidi umlčeli, aby oni mohli hlásat jeden správný nazor..no vesmir tak naštesti nefunguje.

  6. Je dobře že tenhle režim co prohloubil příkopy nejméně dvakrát tolik co za Covidu za měsíc a kousek končí.

  7. i nos mu de šejdrem…

  8. měl by jít už do prdele… :))

  9. Algaes Neskutečný

    Chudák, už mu to nemyslí😂

  10. Václav Vitásek

    Foltyn je tupé, profašistické hovado.

  11. Nebezpecny psychopat🤮🤮🤮

  12. Václav Kubinec

    Nechtěl bych být výslechu u jeho Gestapa??Běhá mráz po zádech.Odporne.

  13. Tatana Leichtova

    Ukázkový psychopat a to zlo v očích😡

  14. Kazuya Mishima

    a kdo si myslí něco jinýho než Oťas, ten je svině

  15. Bože to je blbec

  16. Jarda Benelli Petřek

    KOKOT !!!

  17. Ten pán je nemocný

  18. Od pohledu bonzak

  19. SVINĔ !!!

  20. Lucius Cornelius Sulla

    Odkud ten osel zase vylezl.

  21. Třeba je to hodný člověk a myslí si to samé, co my. A tyhle nesmysly říká jen kvůli tomu, aby za ně dostal od Fialy a Pavla peníze a neumřel hlady.

  22. Zdeněk Kotrč

    Degradovat, vyhodit a zavřít

  23. Libor Rybiss Kratochvíl

    Pičus

  24. Jan SSppaanneell Vejvoda

    Je to vul

  25. Tenhle rádoby vojacek by zasloužil pořádně nakopat do prdele a ještě nalít kýbl sraček na hlavu v hlavě je už má

  26. Jo Bída s nouzí,to na tebe sedí Foltýne….

  27. Jiří Němeček

    Foltýn je nebezpečný expert….
    není to člověk,ale opravdu odpudivá věc…kéž by šlo spláchnou tohle hovno do odpadu jako jiné sračky…

  28. Ten blb se nedá ani komentovat

  29. Řekl největší dezolat v ČR jménem Foltýn 💩🐖

  30. …náhodou, hraje to celkem slušně tu svoji roli🤓

  31. Jiri Lomňančik

    To je pablb

  32. Jiří Matýsek

    Hlupak opet vylezl z diry ? Zase moralizuje !? A skutecne problemy dela ze nevidi

  33. Jerry Thompson

    Je to blb😂

  34. Pohled nácka..V těch očích je vidět úplně vše 🤮🤮

  35. Budoucí svobodnik Foltýn by potřeboval převelet z kanceláře prezidenta republiky na Ukrajinskou frontu.

  36. Frank Matousek

    Ze uz by tu byla Alkaida?

  37. Československo TV2

    Dezoláti říkali celou dobu PRAVDU o podvodu COVID -19!

  38. GUMA. = Vygumovaný mozek. Tedy člověk, který je po lobotomii neboli vojenská GUMA

  39. Luboš Bernatík

    Svině ❗

  40. Václav Hlavatý

    Foltýn má pravdu.

    • Václav Hlavatý ty bez na ukrajinu ty demente zasranej.a neopruzuj tady.

      • Václav Hlavatý

        Pavel Semerad A proč bych měl jít na Ukrajinu, když musím tady v ČR svést boj s pomatenci, kteří by nás klidně izolovali od vyspělého Západu, a nejraději přimknuli k Rusku ? Ukrajině mohu přispívat na drony.

  41. Laštovička Alimulloh Aleš

    Taky znám v okolí jednoho hodně podobného a také je to takový debil 😀

  42. Potkat tohoto člověka, měl bych velký problém, protože bych mu asi jednu ubalil.

  43. Jiří Yangus Jerie

    Hele jak se ozývají sami 🤣

  44. Foltyn na psychiatrické uzavřené oddělení

  45. Naďa Martincová

    Vyjádření hustý.

  46. Tomáš Kuběna

    Pokud se obmění vláda, budeš mít co vysvětlovat, minimálně před paní Hamplovou, snad ty boží mlýny melou 🙏🙏🙏

  47. Roman Hujer Smolka

    Pán je trošku magor 🤣 přátelé nerozčilujme se nad výtoky této gumy..neboť i jeho je královský nebeské 😀😀

  48. Bože, to je hrozná svině…

  49. Štefan Pišta

    Foltýne, Foltýne,ty musíš mít hodně malé pérko, nebo mu říkáš nukleární hovado,jako jsi ty?🤣

  50. Jací dezoláti ? Ty zelenej mozku !!!
    Kvůli takovým jako jste vy, se to všude možně ,,mydlí ” Ubohoučká hájovno !!! Kdyby to mělo myslivnu, tak by to opravdu myslelo vlastní hlavou !!!

  51. Michael Mikeš Holtzer

    Je to buran.

  52. Čumí jak zmrd a taky to je zmrd ,po volbách propustit z armády,ra MUSÍ být apolitická a nezúčastněná!!!!

  53. Marcela Snajdrova

    To je člověk dobytek. Toho zmetka by jistě nechtěl ani Áda. Ale dobře by se uplatnil v 50.letech.

  54. Gina Brabcová

    Zřejmě jsem taky dezolát, ale života jsem se nevzdala. Právě naopak. Tak nevím 🤭🥱

  55. Roman Helebrant St

    Ten by se měl nechat vyšetřit.Nepříjemnej od pohledu.

  56. Ti psychopati musí mít někde hnízdo. To není možné🙏🤮

  57. Dagmar Molíková

    Dezolati naopak převzali zodpovědnost za svůj život oproti těm druhým, co stále Otasovi věří 😃.

  58. Tys dobrý zmrd

  59. Frantisek Svanda

    Zelená guma, zaprodana fasisticka.

  60. Marie Viceniková

    To stále útočíte naBabise ? Vždy není ooc daleko na hradě!

  61. Jiří Hanzel fotostránka

    Pohled gestapáka. Stejné svině utloukaly za protektorátu české vlastence.

  62. Narušený jedinec,nic víc k tomu nelze dodat…je jen smutné, že takových je mnohem víc a bohužel ovládají naši zem..

  63. Alena Mucková

    Jasně, ty debile…pošleš nás do gulagů ??? Jasně, jde ti o židovský nový světový řád…proto ta “láska” k lidem…

  64. Vyhnálek Ladislav

    Tohle je kreten od pohledu.

  65. Je to stejné hovado jako Pávek. Pryč s ním.

  66. Tohle nemá v armádě co dělat.

  67. HNUS FIALOVEJ ukrajinskej.

  68. Stanislav Orel

    Měli by to pako co nejdřív postavit ke zdi. 👎😡

  69. Hnusný clovek

  70. Kamil Příhoda

    Od října je bez práce…co bude potom píčus koordinovat?

  71. Drak Drakonusdrak

    Plukovník Foltýn je imbecil.

  72. Blahoslav Brynda

    Kdo ho potřebuje?

  73. Nácek jak vyšitej.

  74. Káťa Bendovka

    On se umlátí sám!! Chocholoušek už čeká…👎👎

  75. Doufám, že tyhle šmejdy jako je on jednou pozavírají !!!!!

  76. Vladimír Stejskal

    Foltýn má v mozku no v hlavě na..áno!!!

  77. Libor Jiránek

    Tento pán nemá ve slušném mediálním prostoru co pohledávat a stejně tak v jakékoli veřejné funkci.

  78. Jaroslav Hamouz

    Může okamžitě nastoupit na Ukrajině a tam předvést svůj šarm a svoji inteligenci na bojišti,myslím že při prvním výbuchu granátem by se zesral.

  79. Jiří Pondělíček

    Jsem dezolát a jsem na to hrdý. Hlavně že mejsem idiot a vypatlaná guma jako tento…..libtard.

  80. Růženka Sophia Epomeo

    my dezoláti budeme rádi, když se o nás nebudete starat 👏

  81. Danĕ od dezilátů chceš ty chcípáku zasranej

  82. Cítění u takové lidské trosky nelze hledat,stal se něčím a to za podpory ještě větších hovad,než je on sám,které mu zajišťují bezpečí a beztrestnost.Zbabělý křivý charakter se v něm začíná budit,protože se blíží termín 3.- 4. 10 a to je dnes již za 45 dní,to je co by dup Foltýne

  83. Jiří Rohlíček

    On žije ☺️

  84. Dana Šobrová

    To je krypl všech kryplu

  85. Korais Blokovaný

    Zmrd zasraný ‼️🖤🖤🖤

  86. Lilith Černá

    Magor a fanatik!

  87. Marie Landová

    Proboha co se to dostalo do vedení státu za kreatury. Nikým nevolení psychopati jako Foltýn, Kolář atd. nám nařizují co si máme myslet a pokud nesdílíme jejich názory jsme dezoláti a odpad. Kam jsme se to dostali?

  88. On je DNO..!!

  89. Pekelník hlásá spásu duše. Až jindy, Foltýne, až jindy…

  90. … odpovednost za vlastni zivot tim, ze valci za vladce a jeho tlupu ?

  91. Marek Křižan

    Foltýn se vzdal rozumu a ještě dostal tu moc veřejně se vyjadřovat.. velmi nešťastná kombinace…

  92. Prase svinský

  93. To si asi plete…padlí jsou bohužel na UA. A “díky” iniciativám sviní jako je zde přítomný Komunikátor, jich je za ty 3 roky požehnaně. Vlády a lidé, kteří podporovali tuto nesmyslnou válku mají na rukou krev!!! A nemají právo otvírat si na lidi ústa. 😡

  94. Lenka Veverka Vítková

    Hnusný člověk s hnusnym charakterem 🤮😡

  95. Pavlína Fischerová

    Nikým nevolený 🙈🙈 jen smích 😂😂😂

  96. Ivana Vincencová

    Koho jiného mohll agent na hradě půjčit do Strachovky než zase stejnou gumu jako je sama

  97. Toto je expert a čeho? Je to stejná existence jako ten na hradě, jsou to bolševický lampasácký hajzlové.

  98. David Třešňák

    Magor

  99. Murphy Zelenka

    Tvl to je odporný zmrd.. Doufejme že hned po volbách dostane padáka !!

  100. Zdenka Svobodova

    A o koho nám jde soudruzi?…🤣

  101. sklamaný a frustrovaný

  102. Piča bez mozku

  103. Slavomír Malý

    Ďalšia dg.s funkciou

  104. Jana Bezděková

    Další debil co musí z kola ven🙈🙉

  105. Zbyněk Víšek

    Gumovniku, nám jde právě o přežití tebe a soucasneho režimu.

  106. Andrea Theodorova

    Uz ma take ochranku

  107. Miroslav Novák

    Zalez a neotravuj

  108. .. že někdo ještě dává prostor tomuto fanatickému gumovému hovadu a jeho loutkovým názorům – ukázka toho na jaké dno padla tato vláda proeuro rektalnich alpinistů plná nekompetentních nutela jednotek
    .. toto je jasný příklad věty “dej debilovi funkci” a ještě k tomu gumovému bezmozku ……

  109. Je to guma zelená.

  110. Milan Hoffinger

    Dement !!!!!!

  111. Veronika Kaňkovská

    Opravdu chudák🫣

  112. Jochanan Casam

    Ty výplody chorého mozku už ani nejde komentovat.🤣🖕🤟🤡🤑🤮👎

  113. Miloslav DarkŠali Šrámek

    Ty hajzle vymatlanej !! Vyjuchat tě jako svini 😡

  114. Tomáš Bracek

    On vážně může někdo takhle blbej být jo 🤦🤣

  115. Jiří Dolejš

    FUUUJJJ… stačí se na něj jen podívat ! 🙈🙈🙈

  116. Zdeněk Pitrák Pavel

    Foltýne jsi potrat opičí kurvy ! Která svině tě potratila ?

  117. Jaroslav Pauky Paukner

    Vlasta Malachov Tenhle člověk, kdykoliv promluví, otvírá se mi rybička v kapse twl 😡😡 (kdybych tedy nějakou měl no 🤣)

  118. Pražský Rebel

    Foltýn je nemocný člověk

  119. Franta Nebojsa

    Bože to je idiot!

  120. Václavky Václavky

    Na podobné “osobnosti” mám stejný názor, nutí mě to říkat porad to stejné…. “Je to debil”…

  121. Miroslav Roček

    Jen další zasran a darmožrout.Nic nedokáže přinést téhle zemi, nevytváří žádné hodnoty a jen sosá a má plnou hubu sraček…fuj..

  122. František Vagenknecht

    Zmrd zasranej!!!

  123. Ludmila Janošová

    Vypadá jsk Vlad Napichovač – Drakula.

  124. Eva Nevrtalova

    To se nedá slušně komentovat

  125. Markéta Cibulská Vitovská

    Myslím ,že matroš byl kvalitní 😜

  126. Vzdal jsem se života, jsem dezolát. Sice na politiku seru, ale jsem dezolát

  127. Další hnizdo proruskych dezolatu 🤣🤣🤣🤣

  128. Komunistické košte největší..

  129. Alexandra Fortova

    Sympaťák už od pohledu

  130. Frederick Van Tørdenskjøld

    Dezolát foltýn plukovník hovno 😆😆😆😆😆☝️ jenom libtardský kydy, sračky a blitky. Ať pojde a upadne v zapomění tato totalitní sračka na botě.

  131. Lenka Maříková

    Jen ať se vykeca, lampasak.

  132. Alice Kukuckova

    To je jeden z mála veřejně činných lidí, kteří mají dezoláty fakt dobře zmapované a vědí co a jak.

  133. Alena Penkavova

    Svině, nooo🤮👹

  134. Ivana Novakova

    To je magor

  135. Kdejakej debil,kterej má díru do prdele je dneska expert na kdeco…..🤣🤣🤣🤣🤣

  136. Roman Hnilička

    Pro mě je označení člověka DEZOLÁT pochvala – je to občan, který ještě neztratil vlastní názor a rozum !!!

  137. On je debil, o svobodomyslných lidech říká že rezignovali na život. Nerezignovali na život ale na přežívání pod idiotským deníkem a jeho ssqvadrou sviní (5koalice). A chce zachraňovat bezcenný otroky, protože ty jsou tak zdecimovaný, že by mohli ty svině držet u moci. Je dobré že svobodní lidé rezignují na svinský způsob života.
    Otroci jsou zbytečný tvorové kteří jen užírají svobodným.

  138. Foltýn mluví jako na stranické schůzi z padesátých let minulého století.

  139. Jeníček Spartan Černý

    Takhle to dopadne, když u porodu zahodíš dítě a vychováš placentu 🤦🤦🤦🤦

  140. Jaroslav Hauptman

    Kdo tě krmí zelená hlavo ,dezolát si ty

  141. Tento kokot by měl být odchycen do sítě a umístěn do uzavřeného oddělení.

  142. Michaela Ejime

    Nechápu, že někdo s takovouto rétoriku může reprezentovat stát a fungovat ve veřejném prostoru

  143. Rostislav Březina

    Jo tedy kat lidí fuuuuj

  144. Typickej lampasák – v hlavě nasráno,ale chytrej jak rádio – další takovej blb je na hradě😂😂😂

  145. Karel Tichovský

    Táhni, ty hňupe s křivým nosem i charakterem…ještě pár měsíců a “vzdáš se života” i ty, svině!

  146. Vlasta Traskalikovs

    ,,🙏🏿🙏🏿🙏🏿

  147. Foltýne, ty kolaborantská kryso, budeš se smažit v kotli pekelném. Společně s Banderou, Šuchevyčem a ostatní UPA pakáží.

  148. Ludmila Altnerová

    Zlé oči

  149. Zlymčovat a pověsit na lampu.

  150. Marian Cihelka

    Prachsprostý pablb.

  151. Je to sebestředný blázen

  152. Už od pohledu je jasné, že jsi hajzl,dojde na tebe.

  153. Karel Podráský

    Dobytek

  154. Věra Bartošová

    Aspoň jde vidět s kým spolupracuje tato vláda proti lidem

  155. Ty blbe Foltýne, kdo co vzdal? Ty vole, kdybys prošel tím co já s ženou, tak už tady nejsi! My jsme nikdy nic nevzdali, i když jsme byli na dně! Jsi jen tupé hovado! Zameť si před vlastním prahem! Chce se mi z tebe fakt zvracet.

  156. František Zemek

    jak nekdo začne chtít tvé dobro – utěkaj – nenech si ho vzít )))))

  157. Pavel Blablata

    Tohle není normální, že takovýhle vemena žijou v této zemi, v roce 2025☝️🫣🫣

  158. Jarmila Němečková

    Komunikátor, který neumí komunikovat. 🙈

  159. Eva Kropáčková

    Zlej a ještě blbej, hrozná konbinace .. 👎

  160. Ivana Faiglova

    Hnus,už aby šel od válu…

  161. Tohle novodobé StBácké pra-se je placeno z našich daní. Hnus. 🤮

  162. Je to odvážný chlapec jeden…..

  163. A vzdali se ti dezoláti života dobrovolně nebo to bylo spíše jako u svědků vládního dozimetru a kampeličky ?

  164. A co svin ě jako Foltýn, ty padly už když se narodily hlavou na zem. Bohužel ten výkal ale někdo hloupý zvedl.

  165. Primitiv

  166. Pavel Zámečník

    Občas mám tu “čest” s ním jet MHD. Raději bez komentáře…

  167. Foltyn je borec 👍

  168. Karel Kralčeský

    Folfyne,lucioere asi ti jebe😡

  169. Alena Čechová

    Dělat s tímhle rozhovor to musí být boží job.

  170. Lubomír Michalíček

    Ještě něco přes měsíc a Foltýn potáhne 👍

  171. Alena Čechová

    Od pohledu je nepříjemný a hned je vidět, co si o vás myslí.

  172. Ivo Ivko Bystroň

    Hňup, co po volbách bude hledat díru, kde by zdrhnul….

  173. Ivana Šedivá

    Plukovník 🤣 Foltýn je obyčejný hovado ‼️

  174. Vacata Fridrich

    Na Ukrajinu sním…..

  175. Foltin neschopný blb

  176. Já jsem dezolát Foltýne a ty vlasti zrádný kokot co by vyměnil Ukrajince za Čechy 🖕

  177. Lukáš Zbožínek

    To je ostuda Armády, slušnosti, všeho… takže psychopatický zmrd!!!

    • Jan Závěšický

      Lukáš Zbožínek kdepak ostuda. On je spasitel. On jediný ví, co je dobré a správné a spravedlivé. Proto s požehnáním světového vůdce Fialy byl svým pánem generálem prezidentem Pavel vyslán na Úřad Vlády velet státní propagandě, odkud píše a vnucuje ony komunikační karty a moudra o sviních. Sláva světovému vůdci Fialovi, sláva generálovi prezidentovi Pavlovi!

  178. Karel Vostradovský

    Darebák, gauner a vlastizrádce nazývá slušné lidi dezoláty.

  179. Ty dezoláte,my právě bojujem za život a né to tvoje otroctví v 4 říši euroraichu.

  180. Alena Bodurkova

    Vyjádření plukovníka Foltýna se čím dál více podobá vyměšování prasete z řitního otvoru.

  181. Ladislav Vaškeba

    Na toho mamlasa jsme fakt čekali…😃😃😃

  182. Richard Vylášek

    Co toto je za odporného zjeva?

  183. Drahomír Lasota

    Na tebe taky dojde ty hajzle.

  184. Jsem rád, ze jsem padl. A zvedat mě opravdu nemusí. Zvednu se vzdycky sám. Od takovejch jako on bych se těžko dočkal.

  185. 5.10. 25 navždy končíš, čuráku tupej

  186. Štepan Luťanský

    Takovýho nějakýho kretena jsem měl na vojně. Zelený mozek. To jsou nebezpečný hovada .

  187. Co by ste chtěli od žida!? kafé?

  188. Arogantni idiot..celozivotne ziveny z eraru..a ma nejaky pocit, ze je moudrej..vemeno jedno

  189. Antonín Skopal

    Je to kokot ulhany fašisticky 😡😡😡😡😡😡

  190. Vladimír Kališ

    Kryple tebe se nedá věřit. Detail produktu doby. Běž válčit a drž hubu demente

  191. Vypada jako cert s hodnosti grosaka 😂

  192. Jaroslav Harbich

    Těchto kryplů se musí republika zbavit,v opačném případě se nám zde nebude žít dobře.

  193. Toho krypla by uz měli zatknout za vlastizradu

  194. To je plukovník jako já generál…pako vypatlaný… zkrátka guma….🤮

  195. Rádží Tamil

    Zelený mozek, zelený oblek v hlavě nasráno a večer v posteli frajera, komu se neudělá z tohoto špatně a ihned se nevybleje tak je asi tan koho musí zachránit, já zůstanu raději desolated .

  196. Alena Vychodilova

    Já se hlásím dobrovolně k dezolátům a nechci zachraňovat ‼️

  197. Foltýn po volbách rovnou do blázince

  198. Karel Michalek

    Hajzl je to zasranej ☝️

  199. Foltyn je z
    Zmrd

  200. Soudruh Foltýn aneb novodobá bolševická euro svině zmrd slizkej pokryteckej 💩💩💩🤮🤮🤮🖕

  201. Kateřina Mazurová

    Nejde…jde jim o sebe a UA

  202. Miroslav Slavata

    Debilní vojáček chce svoji válku dobře ví že touhle vládou jeho kariéra končí

  203. Nikým nevolený ubožák” rozdává rozumy”?! 😡

  204. Romana Židiková

    To je opravdu vydlabaná dýně.

  205. Táhej do piče materinej ty ubožaku nejatnej až vše skončí tak budete hodit kanalama zmrdy vám patří největší trest jaký je unás za zastrašování národa a navádění k nenávisti vůči jinému národů který je také slovane jako ty debile.

  206. Sarah Helena Galaskova

    Blbej a blbější.uz táhněte do prdele všichni

  207. Marie Krausova

    Samolibý pazhřivec

  208. Foltyne, táhni do prdele!!@

  209. Ladislav Krejča

    jak tohle může bejt plukovník 🙁 sorry to je moc

  210. Ladislav Krejča

    proč není na ukrajině v první linii hrdina jeden aspoň by nám ukázal co je zač zmetek zaprodanej

  211. Svatopluk Sevcik

    degenerovanej u vesla…🙆

  212. JG Gavelčíkova

    Je mi úplně jedno co si myslí.

  213. Charles Lebowski

    Otík, guma s funkcí, nic horšího nejde vymyslet. Taková malá junta.

  214. Miroslav Stránský

    Odporný spermožrout 🤮🤮🤮

  215. Vítězslav Škoda

    Foltýn svinstvo současné totality

  216. Vyjebaný poloarab nebo co to je…

  217. Miloš Velinský

    Jen mu dát rohy…..

  218. Sylva Prausová

    albansky ganster

  219. Nemocnej zelenej mozek. Gumák.

  220. Jiří TP Bechyně

    Tak nebuďte blbý dezoláti😆

  221. Jaroslav Copanek

    Tu čuráku zelenej foldebile 😡😡 ty patříš za mříže ale nejlíp by bylo ke zdi aspoň by bylo o jednoho válečného stváče miň,můj názor zmrde 😡😡😡

  222. A až padne Foltýn, nebude ho tedy podle jeho návodu nejspíš nikdo zvedat. Umím si představit místo zvedání něco zcela jiného.

  223. Miroslav Svoboda

    To je taky panečku kr€tén tenhle z@SS®@n€j ným@nd. Zase vylez a jediný co umí urážet své spoluobčany s jiným názorem . Ten taky patří na Hrad… Na hrad Mírov do tepláků

  224. Vypatlaná guma jako ten sráč na hradě se starou prostě úplně zbytečný hyjeny z armády 😉

  225. Jiří Krampota

    Tak to je síla takový blázen tady snad nebyl a jsme v demokracii jaké

  226. Jakým právem tehlen ubožák zásrany bude určovat co si lidé mají myslet… mě žádný takový vlastizrádce zaprodanej zbabelej..nebude nic určovat. Šmejd hnusnej.

  227. Nika Marcelová

    No ono jich zas tolik není…😂😂😂těch ostatních…to bude raz dva…

  228. Zmrd 🖕🖕

  229. Ivana Šanobová

    Už se balíš poskoku?Už nebudeš urážet pracující český lid,za jeho peníze žiješ,půjdeš do prdele I s Fialovou demoliční četou a můžete vzít i toho blbá z hradu, co je za darmo drahej s tou jeho politručkou, fuj tajbl,největší špína,co v téhle zemi,kdy byla…

  230. Richard Vacula St

    Ubožák žijící z daní dezolátů.

  231. Jan Honzin Měšťan

    Tohle to je debil stejný jako Zelenskyj a Fiala.

  232. Antonín Hübschman

    Jestli takto vypadají neleg.migranti tak pěkně děkuji.🤣

  233. Nevím nevím kdo je dezolát, záleží na úhlu pohledu 🤷

  234. Foltýne a ty už si nastoupil abys jim pomohl , nenastoupil tak si nech ty řeči

  235. Miroslav Mihalik

    Curak přiletěl s fialou s Aljašky

  236. Kokot 🤮

  237. Roman Šenkýř

    Odporná zelená filcka🤮🤮ještě měsíc ty svině!!!!

  238. Zoreta Matusinska

    Někomu se stačí podívat do očí a člověk hned ví.

  239. Martin Gavro Galád

    No tenhle asociální lobotom má co povídat…

  240. To není magor..paciént ,co.podepsal reverse a šel..😂😂

  241. Hnusák od pohledu… vizáž vraha…..

  242. František Nekvinda

    Kdo podporuje takoví lidi co jsou narušený

  243. Bože to je ale odporná zrůda.

  244. Vendula Moulisová

    Odpornej chlap už od pohledu

  245. Dalibor Dvoracek

    Tohle lampasacke prase je horší než Heidrich a Hitler dohromady 🤮

  246. Vláďa Kratochvíl

    Já jsem se ničeho nevzdal jinak děkuji panu Foltýnovi, že má o nás takový zájem.My si poradíme i bez něho,ale co budou po volbách dělat oni? Ti lepší lidí?

  247. Jaromír Pavlíček

    Sám působí dojmem retardovaného dezoláta…

  248. Marie Kacianova

    To je debil😡😡😡

  249. Olina Šífová

    To je fakt ubožák🤑

  250. Milan Štěpánek

    Magor 🤮

  251. Jiří Windšedl

    Foltýn je svině

  252. Mě stupidní názory tohodle Sarumana jsou jaksi u řitního otvoru!!!

  253. Miroslav Beňo

    Je smiesne a trapne, ked negramotna zelena guma s nazvom Foltyn, ktora v zivote dokazala jedno velke 💩 si berie do tej svojej papule ludi, ktori ho zivia zo svojich dani..
    Dokazem si predstavit milionkrat lepsie investovane svoje dane, nez na platy tohto fialoveho idiota a naprosty odpad spolocnosti..

  254. Král potkanů

  255. Maruš Krobová

    Doufám, že po volbách i on dostane co zaslouží.

  256. František Gína

    Idiot… Dezolát byl jeho fotr.

  257. František Zacpal St

    Ať se o můj život nestará , je Můj a on mi do něho nemá co kecat

  258. Jaroslav Vadas

    Už i ten zbytek má takové jako ty u prdele 😉😱👍

  259. Každou chvíli jako by měl zařvat-“Allahu Akbar!” asi taky taková svině..

  260. Jiří Pačes Bělohlávek

    Tento zelený mozek a psychopat umí akorát urážet a kázat nesmysly. Nechápu jak takový to íqčko může dělat někomu poradce a ještě špinit normální lidi .Je mi z něj na🤮

  261. Jaroslava Vagnerová

    Tak si zvedni ten zbytek a vypadni

  262. Jana Janoušková

    To je velice zlý člověk a ono to zlo z něho přímo vyzařuje.

  263. Ladislav Szamko

    Ty dezolátní ho živý tak ať si zavře hubu i ty další politiky kteří přivedli stát pomalu na mizinu a ještě si myslí že je lidi budou volit

  264. Martin Vojtíšek

    Mrdka.

  265. Zmrd jeden!!!

  266. Veronika Novotná

    Myslí vaxerov

  267. Marcel Smolík

    Znal se a táhni na Ukrajinu vlastizradce

  268. Podžorský Radim

    Plukovník Folsviňe nechť si vyliže prdel a Fialovi též 🤣🤣🤣

  269. Jan Hanzi Nouza

    Goebelsstyn to je opravdu matros, stejně jako jeho bráška

  270. Kozomrd Fialový Pávkový, nic víc.

  271. Jiří Štrunc

    No já zvednout od tohohle debila fakt nechci 😀😀😀👎

  272. Knop Vladimír

    Lepší zašlu peníze na opuštěné kočky, než nějaké zelené gumě.

  273. Veruna Berunková

    Jde z nĕho strach..brrr

  274. Ladislav Karel

    Prosím vás, léčí se?

  275. Je to vůbec člověk?😭

  276. Ten vřískot tady znamená, že má zase pravdu

  277. Jiří Morávek

    Zbytečné zelené💩.

  278. Vratislav Soukup

    Nepřizpůsobiví…

  279. Já se ničeho nevzdala, ale jestli existuje něco, co nakopne tyhle zmetky do prdele, tak to udělám!

  280. Ladislav Kubálek

    Jebat kokota.🤔🤘

  281. Lenka Masopustová

    Kdo se vzdal života ty voňamulo

  282. Už se těším až padnete vy svině česká Foltýn přímo na hubu.

  283. Pokud tohle je plukovník,tak se nedivím,že naše armáda je tak hluboko v pr..

  284. Lubomír Bojko

    CsC=Celkem slušný Cyp.

  285. Dědek Radislav

    Ještě pár dní a půjde taky, dezolát!!!!

  286. A to je Čech nebo migrant a dezolat si ty magore jdu 🤮

  287. Lukáš Machálek

    Snad se najde někdo, kdo ho svlékne z uniformy 😡 .

  288. Foltýn je jen zelený debil a hovado

  289. Luboš Kuželík

    Foltým neni nic jinýho než fialovej dezolát v jejich službach…proste zelenej mozek 🤮

  290. Michal Majcharcik

    Je to ✡️🕎

  291. Foltýne už jen do švestek a potom jako dezolát se půjdeš vzdát života !!!!!Hňupe🤮🤮🤮🤮

  292. Opálenej Slovák 🤛

  293. Já se života nevzdal. To vy a vám podobní nám život berete.

  294. Preparace Karásek

    Gulag Sibiř 💩🤮

  295. Přemysl Spousta

    Rozen pred 80 léta a on si dovolí diktovat, idiot.
    Curak po gumovanej, pan prarvnik.😀😃😄😁😆😅😂🤣🖕🖕🖕

  296. Bože,Bože proč jsi dal duši o hovada???

  297. František Kurc

    Je to zamindrákovaný chudák. Už jeho pohled vzbuzuje jeho pocit zoufalství.

  298. Calimero Svoboda

    Jaký dezoláti co si to ta zelená guma dovoluje.

  299. Petr Grabovský

    Hlupoň.

  300. Karel Ursacher

    Pokud se dezoláti vzdali života jak to že žiješ šašku?

  301. Ten Gumídek se nám ale rozpovídal 🤣🤣🤣
    Ta blbost z něj přímo stříká 😆😆😆

  302. Vlastimil Hudík

    To je magor

  303. Angela Podraná

    Kde byl takovou dobu,aby vylezl a začal znova urážet lidi? Kde se schovával

  304. Foltýn je arogantní hovado, nic víc.

  305. Davsonek Fároš

    takhle čumí vrah….. gestapák foltýn…..

  306. Miroslav Jorenek

    Koordinátor strategické komunikace lidi chápete vůbec ten název. V podstatě nám říkají, že potřebujeme prevysvetlit to co je do očí bijící a snaží se nám to vysvětlit člověk kteréj už od pohledu vypadá jako totální svině a ani nemusí otevřít hubu.

  307. František Dobrota

    Nechápu jak tento duševní mrzák může mít hodnost tady jde vidět jak je tato armáda benevolentní a sprasená

  308. Martin Bydžovský

    Zelenej mozek – učebnicový příklad despotického furťáka bez špetky taktu.
    V 50.-60. letech by byl špičkový politruk‼️
    🤮
    PS: Bral-li bych ty jeho agresivní “přeuvědomělé” hemzy vážně – tak to je tedy u této vlády asi úplně jediný, kdo chce otevřeně a férově pracovat pro lidi.🤣
    Přitom jeho funkce a obor čimnosti je práce na směřování k totalitě!! Demokracie=Foltýn a jemu podobní?? Pchá😜

  309. Zbyněk Kadera

    Opak je pravdou, jak snadné je jít s vládou a její propagandou, nechat se plácat po ramenou a dostávat dotace a dobrá místa, být hloupou ovcí. Sprostě útočit na opozici s vědomím, že mě nečeká žádný postih a pokud zaútočí na mě, dostanu ochranku.
    JSTE OPRAVDOVÍ HRDINOVÉ.

  310. Josef Červenka

    Uz ten jeho krivej rypak vzbuzuje pohrdani😂😂

  311. Je to prostě ko.ot 🤣

  312. Zadupat do země celé spolu i Fialu ‼️‼️‼️
    …ať žije stačilo …🇨🇿✌️🇨🇿✌️číslo 25 ve volbách

  313. Linda Rozumová

    Z Vás sálá zloba 😡

  314. Já bych ho poslal na převychovu, je to nehorazny blb

  315. Kde ten se zase vzal? Čekal jsem, že vydá pokyny jak strategicky komunikovat v případě bitcoinů a on nikde. A zrovna když to strana a vláda tolik potřebovaly.🤔

  316. Tomáš Hanzlík

    Zlo v očích a nenávist z něj úplně sálá.

  317. Barvy Laky Vlach

    Kde zas Otíka vykopali?😁

  318. Vystřelte ho někde do piče na oběžnou dráhu za Gagarinem a je klid. Rambo pojebaný.

  319. Stanislav Riška

    Ještě by měl zbavit někdo Tvého

  320. Radek Florián

    On sám je dezolát, psychopat který si vybíjí své flustrace na ostatních.

  321. Fašistický děvky a vlastizrádný svině bez páteře, se nikde neschovají a už nemají ani šanci si převlíknout kabáty, éra pávků a fialových bezpáteřáků už končí, do lágru půjdeš foltusranče🤮🇺🇦🤮

  322. Foltyne ty jsi dezolat.

  323. Hana Klimešová

    Myslí tím snad kolegy z vlády a sněmovny? 🤔 Já jen aby nebyl kárán.

  324. Mázlů Jiruš

    on je opravdu neskutecny🤦

  325. Ivan Havlíček

    Už tady bylo kde co!!!Ale tohle HOVADO to je opravdu za hranou!!!Tak jim to nezapomeňte zase hodit vládním šmejdům!!!!!

  326. Miloslav Milan

    Dezolát promluvil.

  327. Blanka Zahradníková

    To je hrozná sfině 🤮

  328. Toho kokota ať už někam zavřou….šmejd zasranej

  329. Květa Krajňáková

    Hnusná huba jak si může dovolit nalepovat lidi šašek vypadá jak nacek odpornej 🤑🤑👹

  330. Hana Pirošová

    Fuj sni bych zvednout od toho blázna nechtěla 🤮🤡😂

  331. Dana Koblizkova

    Hnusný nesympatický čurybrk

  332. psychopat

  333. Tento nacista musí být stíhán hna k zodpovědnosti. Je to zločinec!

  334. To je debil…

  335. …ty jsi ale pěknej čurák, Foltýne!!! Už brzy, hajzle, padneš na držku!

  336. Vlastimil Soumar

    Já čort. Ty čortíca. Kuda těbe rožky?

  337. Ten člověk se zbláznil….
    O čem to blábolí…..má v hlavě vůbec mozek,nebo libtardí lejno??

  338. Foltýn? Pouhá svině, můj názor

  339. Co si vůbec dovoluješ označovat občany , debile.

  340. Jaroslav Hampl

    Otík je kkt.

  341. David Štefáček

    Klasická zelená vypatlaná guma😡😡

  342. Jemu kouká zlo z očí ani se nedivím že by chtěl bojovat tomu by nevadilo kdyby zabil kamaráda i dokonce někoho z rodiny

  343. Foltyn je borec

  344. otakar foltyn je uplny mimozemstan

  345. Jaroslav Anders

    Pan plukovník u mne vzbuzuje soucit a lítost, jeho duševní stav se neustále zhoršuje …

  346. Anna Velčovská

    Čumí jak vrah taková zrůda odporná 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩

  347. Alexandr Veliky

    Chcipni zmrde 🖕 psychopatycky narcista,, tyto zmrdy jsou nejhorší ☝️☝️☝️

  348. Blanka Pelunkova-Warner

    Až zruší jeho pracovní místo, mohl by chodit strašit zlobivé děti. Dříve rodiče říkali svým neposlušným ratolestem, že si je odnese čert nebo polednice, a dneska Foltýn.

  349. Vladimír Dlouhý

    Se mi do toho moc nechce, bych zase zvracel z Foltýna hnusem.

  350. Idiot už aby tyhle zmetci táhly do kriminálu

  351. Foltynlu demente gumová 0🤪

  352. Martinát Vladislav

    Co si myslí že jsou nadlidi ta vládní lůza

  353. Toho debila zase vytáhli ? Musí mít hodně velký strach.

  354. Simona Deverová

    Magor

  355. Dagmar Vodičková

    Ted jde o to kdo je vlastne “dezolat”

  356. Ví kolik těch dezolátů podle něj v té republice je ?😀😀😀😀

  357. Nechápu. Kdo a proč tohoto tupce bere vážně

  358. Libor Klenovec

    Ksindl od pohledu 🤮🤮🤮

  359. Josef Běhounek

    Konec už je blizoučko .

  360. Radoslav Bochnár

    To je dement a ještě k tomu nějaký čmoud 😅😀

  361. Kde máš karty dezolate?????

  362. Karbaník se objevil. Guma zajebana.

  363. Frantisek Michl

    Foltýne ty zmrde my se tě ty gumo vymaštěna nebojíme!!!!!

  364. Lucie Fürstová

    A mohu vědět, za co vlastně Foltyn bojuje ? Za své korýtko ?
    Já jsem odpovědný občan, já chci spolupráci s Ruskem – ohromné trhy, spousta nerost bohatství – a doprava do Evropy, potrubím, je ekologictější než z USA

  365. Pietro Janošik

    Psychouš…🐖

  366. Alena Hájková

    Už babička říkala že takových plukovníků na.ere kýbl. …

  367. Vladimír Kupec

    A že tě platíme to ti prachy nesmrdí, hajzle!

  368. Klaun, je to klaun!🤣🤣🤣🤣🤣

  369. Má pravdu. Je třeba zachránit ten zbytek, který ještě nepodlehl propagandě a konspiračním teoriím 👌🏻

  370. Jaroslav Rohan

    Tímto se k absolutnímu zmrdství přihlásil sám.Nácek

  371. Ladislav Ladislav

    Ať mi ten zkurvenej zmrd přijde říct do očí že jsem dezolat

  372. Teno Foltin je návštevník z minulosti z 50tich rokov. Jeho duch zablúdil do súčastnosti.

  373. Tonickasu Blokovaná

    Idiot.

  374. Čumí jak zapšklá bukva,která ví,že i na tom dosazeném místečku je uplně k ničemu😂

  375. Miroslav Fiala

    Foltýne ,Foltýne ,,,,,kde tebe vyhrabali ty duševní chudáku

  376. Tohle se nemohlo narodit. To muselo ☀️ vytáhnout z hovna.

  377. Vladimír Kilbergr

    Co to mele.ten je plnej nenávisti👎

  378. Jitka Svobodová

    Čert vem vzhled,on je zkažený zevnitř

  379. Marcela Kosinová

    Málo si vetřel do řiti…

  380. Plukovník ať jde do …..!!!!

  381. Slovo dezolát používá jen idiot.

  382. Už se mu to taky krátí té kreatuře – posype od koryta!

  383. Václav Holcmann

    Fuj člověk 💩💩💩

  384. Odstrašující DEBIL

  385. Tohle je totální dezolát ten patří za mříže šmejd.

  386. Milan Kocourek

    Do zákopu a ukažte co umíte pane plukovníku.

  387. Jaroslav Prokop

    Zlý, nenávistný hovado co nic neumí!!

  388. Dobytek a to mu Lochotín!

  389. V hlavě zelený💩💩💩👎.

  390. Jaký plukovník, ať si ty hodnosti nechá mezi ostatní netáhla.

  391. Neboj soudruhu Foltýne.To mi tě po volbách z té země zvednem a laskavě tě odnesen na to politické bolševické smetiště.Pokud teda ty kurvy kuchařský zase nezapomenou zavřít kanál 🤔

  392. Jaroslav Janda

    To poznáš debila podle nosu.

  393. Václav Němeček

    Jen prostý debil, který škodí této republice

  394. Otík se našel !!! Ale pořád nevím, co si mám myslet. Žádné příkazy.

  395. Takhle to začalo v Německu v třicátých letech minulého století nejdřív označování potom zavíráním a nakonec likvidaci každého co měl jiní názor

  396. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  397. Tomáš Hájek

    tenhle tvor by měl být izolován…na pořád!!!

  398. Je to gumový kokot. A opravdu. Jemu už to končí …

  399. Už aby přišel ten zpravný čas kdy se krysy budou topit v žumpách

  400. Jarda Gřešek

    ZMRDE

  401. Milena Lochmannová

    Zajímavý chlap.

  402. Foltýn=kripl.👎

  403. Svině vylezla.🤮🤮🤮🤮

  404. Slávek Kříčka

    Psychopat.🤮

  405. Stanislava Ptakova

    Zlý kukuc

  406. Vojtěch Kopecký

    Sám je dezolát, on má děti který pošle na frontu?

  407. Oldřich Červenka

    Už aby byly volby,to co tady se rozmohlo za “politiky a různé koordinátory” je děs a běs,myslí si o lidech,že jsou blbý a že si mohou dovolit tak jednat,demokracie tady dávno zmizela,tady je jen povrchnost a papalášství .

  408. Totalitně smýšlející jedinec.

  409. Ten měl bejt v teplákách už dávno !!! 🫵😜

  410. Vrchní drsoň pouští opět moudra!😂

  411. Hlupák za koho maji lidi bojovat,za tebe nebo azov čí jiné fašisty

  412. Katka Sekyna Sekáčová

    Vidíte to zlo v jeho očích? To vypovídá o všem. Ne Ukrajina, Ne Rusko,,,, ale on je hrozba pro Českou republiku 😞🤔

    • Pavel Čermín

      Jsme tak debilní národ, že už nevěřím v lepší vývoj této země…neumíme se postavit příkoří,ukrajinizaci ani zelenému šílenství…

  413. vypadá jako čert, mluví jako čert, je to čert…., doprdele s čertem….:-)

  414. Marie Kopejsková

    On je fakt absolutně mimo, kdo mu ten mozek vymazal?

  415. Jiří Jiří Kříž

    Sem myslel že už fialenko toho buzejanta zrušil)))

  416. Svině od pohledu.

  417. Jaroslav Plejmar

    A pan Foltýn má naprostou pravdu. Naštěstí nad tím nemá cenu příliš plakat, většinou jsou to ti nejhloupější z nejhloupějších..

  418. Otto Valihrach

    Urválek,tak odporná bytost se vidí málo kdy 🤮

  419. I D I O T 🤬

  420. Je to zlý blázen, lepší je se takových zbavit 💀

  421. Josef Biederman

    Chciválek se tváří nějak naštvaně

  422. TENTO VYTRUS SEMENE NESTOJI ANI ZA SLOVO…

  423. Sandy Sassenach

    🤣🤣🤣🤣ubožák, kterému ujíždí vlak!

  424. Ladislav Vykydal

    Nejhorší člověk je takoví, který pomlouvá a kritizuje lid který ho živý.

  425. Po volbách pan Foltýn skončí v zapomnění minulosti.

  426. Miluše Horáková

    Bože to je magor.A ještě odporná už na pohled zákeřná zrůda.🤮🤮🤮

  427. Přímo ksicht toho zmrda ve filmech co je prohnilý až na skrz.

  428. Jiřina Czichos Kantorová

    A nedá a nedá se ho zbavit. To je stvůra.

  429. Božena Smolíková

    Jedna z největších sviní.

  430. Charlie Rokfor

    Ty pujdes ty zmrde!!! Po volbach se sbal a tahni na Ukrajinu!!!

  431. Neskutečná filcka 🤮🤮🤮

  432. Marcela Sladká

    Má to nějaké v té palici pomotané…..🙈🙈.

  433. Jaroslav Kolař

    Jsou dezoláti a potom vlastizrádci a kdo je ten lepší ? Dezoláti mají pravdu která se vlastizrádcům nehodí o tom to je !

  434. Josef Potužník

    Jeho tvář je tvář vraha a násilníka ‼️‼️‼️‼️‼️👎👎👎

  435. Duchoslav Duch

    Když nám jde soudruhu poručíku především o člověka.
    Na to se vyserte Kefalin. Lišit je jak sraček. ( Por. Hamáček)

  436. Francisco Doyarce

    Typem je úkáčko jak vyšitý. Výrazem ksichtu taky tak. Zlý pohled, nebezpečný typ.

  437. Fanynka Horáková

    O které ostatní? O ty 2% méně příčetných?

  438. Je válka ty svině, zákony neplatí blbečku, tvoje slova.

  439. Ladislav Bludský

    O této s…i nebylo dlouho slyšet,už zase vylezl z nory,od pohledu zjev.

  440. Josef Štědronský

    Jako já chápu, že nám vládnou šmejdi, mafiáni, ale proč proboha mezi sebe tahaj tydýty?? Asi zkoušej, co člověk vydrží 😀

  441. Magor zavrit ho do bambularny.

  442. Jana Str Jozová

    Nevím kde se tito lidé berou ,nenávidí každého ,kdo má jen trochu jiný názor ,než oni ,odsuzují minulou dobu totality a sami se chovají ještě hůře a to si říkají demokraté,šíří mezi občany jenom nenávist a neklid 🙈🤔🙃🫣

  443. Margita Geršlová

    Ten je zadarmo drahej.

  444. Svině nám vysvětluje,kdo je tady svině!!!

  445. Pavel Pajan Leinweber

    Foltýn je opravdu vypatlanej kretén!

  446. Vlaďka Hozmanova

    Je to odporná a opovrženíhodná bytost

  447. Zly a odporný čert, Teď už vím čím mne babička strašila když jsem byl malý a pak že nejsou🤢🤮🤕🥶💀☠️👹👺👻👽

  448. Drahomír Přikryl

    Plukovník.. Spíš kretén, co by potřeboval léčit..

  449. jako ty vole ta představa že tohle máš za souseda je peklo …..

  450. tomu ta dobrota kouká z očí, snad již pujde i s tou bandou brzy do hajzlu

  451. Já jsem dezolat a je mi to úplně jedno. Ale tohle psycho , by se hodilo k Pekarce, Černošce a k Detoxu 😂😂😂

  452. Foltýna ty ukrozmrde,ty sráč co jsi nikdy v životě nepracoval,vezeš se na hlopem systému ve spolku zelených tupých darmožroutů,jak si vůbec dovoluje otevřít tu tvou tlamu a urážet český národ ,když jsi stejná nackovska svině jako byl Heidrich. Po volbách tě ty lidi pověsí a ukrizujou. A osobně bych si to přál !!!

  453. Jaroslav Pekarek

    Lepší dezolát než debil.

  454. Nacistická svině by si měla hlídat, aby stačila vzít roha, až se lidé probudí.

  455. Nemá nejmenší smysl pacienta komentovat

  456. Manipulátor pan Foltýn,pro mě je dezolát on.

  457. Bohuslava Fridrichová

    👿👿👿👿👿👿😁😁

  458. Josef Pištora

    Představa co by takovejhle Foltýn dělal za totáče je hrozná…

  459. vzdejte se pánko plukovník života a hned bude jasněji

  460. Jaroslav Chmelař

    Na každou svini se vaří voda a najde se i řezník 👎👎👎

  461. Jíťa Hynoušek

    Idiot..

  462. Ostuda, když tohle prohlásí někdo napojený na prezidenta republiky…

    • Meko David : Platí ho vojenská kancelář prezidenta republiky.

      • Radek Svoboda Vím, kdo ho platí. Nemusíme s názory spoluobčanů souhlasit, ale ve svých vyjádřeních rozlišovat občany první a druhé kategorie je odporné. Rozlišuji lidi podle zásluh, nikoli podle toho, co si myslí o válce.

  463. Hnědák Otík

  464. Zdeněk Navrátil

    Nic pro dezoláty

  465. Milan Vítkovič

    Už ho zase našli ,,strýčka svini”? Kampak se schoval tenhle nacistický uličník, už mě docela chyběl😂

  466. Zdeněk Rollinger

    Hňup

  467. Romana Slámová

    A teraz mi povedztě Kefalin, čo vy si predstavujetě pod takým slovom dezolát 🤷‍♀️

  468. Josef Vavřinec

    Takhle vypadá zlo!!!

  469. Slávek Běloch

    Už jsou všichni svině.😂👍

  470. Je to svině

  471. Zdeněk Sudík

    Koho ještě dnes zajímá nějaká guma 😂 Tu chvíli s ní ještě přečkáme.

  472. Remzy Podvorica

    Kde vyhrabali takovýho kokota?

  473. Satanáš v lidské podobě 😡

  474. Kovi Maserkovi

    Doufám že až bude u koryta Babiš tak s touhle sviní hodně rychle zatočí!!!!!

  475. Tenhle PSYCHOPAT patří na do vypolstrované místnosti 😡

  476. Scharllota Wild

    Ty jsi dobrý debil 😂 už to neber, ať je to cokoli!

  477. Vladislav Trčka

    Dezolat jsi ty

  478. Miroslav Kučák

    Takhle se přesně chovali lampasáci na vojně ,co budete dělat až přijdou ,musíme být připraveni na všechno ,atomovky sem budou padat jak kroupy při dešti 😂

  479. Zdeňka Filipová

    Vždyť je to jen trapný šašek 😂

  480. Kdo ma rad pana Foltýna, podporuje ho, nebo ho dokonce obhajuje je buď hloupy a navadeny, zaplaceny Sorosem, nebo je zkrátka jen fašista..pokus o jistou parafrazi;)

  481. Jana Nešporová

    Tahni do kanálu to urazis celou zem krom těch parchantu bez mozku dobytku 😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

  482. Další zelenej gumovej krypl 😳😲

  483. Václav Folprecht

    Bída s nouzí,to trefil

  484. Guma zůstane gumou i kdyby šla stokrát v civilu 🤣

  485. Milan Slánský

    Fašistická bestie! Druhý Eichmann.. Krysa … toho bych chtěl potkat o samotě…,

  486. Kdo vymyslel ten název dezolat ?To je strašný. Já teda nevím, život mám ráda a zrovna tak i lidi kolem mne .Je vidět, že dotyčný neví nic !

  487. Stanislav Sekvard

    Debil komentuje jasná fakta, to ani tou svoji sprostotou a drzostí nezvládá, no pakuj, a pořadovým krokem vstříct do prdele marš…

  488. Tomáš Kalina

    Plukovniku, kolik jsou výsluhy??

  489. Καλή Μέρα

    Ladislav Otoupal taky z něj mám nepříjemný pocit.

  490. Eduard Šišpela

    Ubožák, ten nemůže nikoho urazit, to on je na dně a na všechno rezignoval, proto se tak chová 🤕

  491. Martin Bossík

    Mozkýýý😂😂😂

  492. Foltyna nakrajat, na take malicke kusocky, na soteeee…zmrda vygumovaneho🤮

  493. Až budou po volbách tohohle šmejda vyhazovat, na to bych si i koupil lístek.

  494. Miloslav Grydil

    Toto je další zmetek, který je duševně na dně a ještě poučuje.

  495. Nikdo ho zvedat ani nechce.

  496. Tenhle ,,kapoun” už mě dávno nezajímá. (Kdo neví: Kapoun je samec kura domácího, který byl vykastrován, ať už fyzicky nebo chemicky, aby se zlepšila kvalita jeho masa pro potravinářské účely. V některých zemích, například ve Španělsku, jsou kapouni nuceně vykrmováni.)
    Zdroj:
    Wikipedie

  497. Frantisek Najman

    Prostě koště zkurveny

  498. Jak si může někdo dovolit nazvat lidi že jsou dezoláty to je už vrchol

  499. Odporný to tvor!

  500. Miloslava Seidlova

    Tak se tváří gestapo!!!

  501. Miroslav Spinar

    Foltýn je regulérní pičus,který by se uplatnil i v tom Rusku

  502. Naďa Lorenčíková

    Hlavně ať mě tahle kreatura nezvedá, ať se o mě nestará, ať dělá, jakobych ani nebyla!

  503. Karel Vorálek

    Tenhle zmetek doufám dkončí tak jako celá vláda v tratolišti dějin

  504. Ježiši to je dement, zbavte ho svéprávnosti

  505. Foltýn je protičeská sviňa 😡😡😡

  506. Že tu gumu vůbec berete vážně

  507. Vincent Sendrei

    Ministr propagandy 3říše? 🤔

  508. Milan Mett Hanich

    To je takovej kjeteeeen to neni možný že ho někdo někam dosadil

  509. Kuba Kačmařík

    🤦🤣🤣🤣Hovado gumové

  510. Miroslava Slabihoudková

    Já mu poradím, on by se měl jít sebrat a jít na hřbitov, tam je třeba pohřbený německý voják který padl U Stalingradu a jeho rodina si jeho tělo vyžádala, pak tam potká vojáky ze sovětského svazu ,kteří tady padly a jsou kousek od toho Němce a kousek od toho Němce leží žid a pak když půjde dál, tak tam potkáš roma a vedle něj leží Čech A co tím chci říct že nenávist je nejhorší vlastnost, nejhorší vlastnost mezi lidma 

  511. Vida kolik kolaborantů se v jeho slovech poznalo…

  512. Helena Blazkova Pipina

    toho by od minuty vzali k talibanu

  513. To je hovado tady to.

  514. Dana Vlastníková

    Kouka,jak cert,brrr🤮

  515. Už zase vylezl? O bitcoinech radši ani slovo 😃

  516. Je to svině

  517. Václav Kliešť

    Už tomu blbovi konečně nařiďte ústavní léčbu!

  518. 3/4 národa ?

  519. Babinec Julius

    Toho krivohubova ještě někdo poslouchá?

  520. Ludmila Zavadilova

    Pomatenec.

  521. Lukáš Kácha

    Zelená guma promluvila, ještě že jde za 2 měsíce do pr….

  522. Jiří Škárka

    Zastřelit zmetka

  523. Krysa vylézá že stoky!!!

  524. Tohle individum, bez špetky úcty k lidem s jinými nazory, by mělo dostat rok veřejných prací na ulici s koštětem a lopatou, nonstop na youtube přenos.

  525. Jaroslav Nacházel

    Ten jako správný lampasak toho v ty hlavě moc nema

  526. Ján Zdechovan

    Co vám soudruhu Foltýn říká demokracie ???Vy jste tady jen zlo pro občany ČR i Havel pravda a láska zvítězí a to ho nemám rád ale prezident o Havlovi mluvil a mluví demokracie s příchodem vlády Fialy skončila viz paní učitelka

  527. Zeleny vyjebany mozek🤷‍♀️

  528. Marian Hrečín

    nepřeju si, aby toto asociální individuum bylo členem ozbrojených složek státu a pracovalo pro vládu

  529. Vladimír Grešo

    PIČUS !!!

  530. Lenka Junková

    No, nevím koho chce Foltýn zachraňovat. Lidi, kteří smýšlejí jinak, nazval dezoláty a odepsal je. Ti, kteří smýšlejí jako on, jsou tedy asi, podle něj, v pohodě a nemusí je přeci zachraňovat? 🤔 Maximálně si myslí, že je někdo tzv. “mezi”, tj. nerozhodnutý a tudíž ještě ovlivnitelný… Když opominu malé děti, tak už na tenhle bordel má názor už asi každý! Dnes se na celé kolo v tramvaji smál pán, při své vzpomínce na jakousi historku, zoufalému Ukrajinci, který si stěžoval, že neměl, někde v ČR, signál na mobilu. Náš občan mu sdělil, že by mohl být na tom hůř … Mohl by být na východní frontě! … Lidé, fakt, už mají dost válčení, Ukrajiny a hlavně našich současných vládních politiků! Takže, koho chce Foltýn řešit?! Ty co bečí stejně jako on, nebo ty, co ještě bečet nezačali, když se nechce zabývat těmi, co jsou v opozici a dovolují si mít, demokraticky, svůj názor?! 🤷‍♀️

  531. Vlasta Valterová

    Nestojí za komentář.

  532. Ladislav Krásný

    ZA čtyřicet milionů nám co sním nesouhlasí , bude nadávat? Doufám že jen do voleb a pak potáhne !

  533. Lenka Felcmanová

    Dezolát si ty

  534. Libor Bartonek

    Tahni doprdele!

  535. Generál Macko.sk má vážnu konkurenciu

  536. Magooooor 😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮😡🤮

  537. Dezolat byl kdo se podilel na jeho stvoreni,Sionisti vymysleli nejake slovo a hned ho vyuzivaji jen ve svuj prospech

  538. Míla Fidrmucová Chcimírová

    Ty jsi debíííl. 🤣 Sám odpudivého zjevu, zřejmě nijak šťastný chudák bude dávat rozhovory. 🙈🤣

  539. Tomáš Gášek

    Kdo toho obecního blba pasoval na bezpečnostního experta?🙄

  540. Rastislav Blaško pre Slovensko

    Vôbec, že takého mudrca napadne používať matovičovské slová.

  541. Křivák od pohledu

  542. Soudruh Foltýn uráží dobrých 60% voličů. Měl by pomalu balit kufry. Jsem opravdu zvědavý, kdo ho v civilu zaměstná.

  543. Vlastik Ruzicka

    Doufám že po volbách poletí jak špinavý pradlo

  544. Jan Major Zeman

    Zakomplexovanej krypl, trci mu to z oci, mrdka🤣🤣🤣🤣

  545. Je to vypatlany komunistický debil!

  546. Takovej blbec nebyl ani ve Švejkovi ani v Černých baronech… 😃

  547. Hlavně kecat nesmysly.

  548. Vítězslav Hrubec

    Typický sociopat. Ten by měl být v Bohnicích.

    • Renáta Brabencová

      Vítězslav Hrubec žádný Bohnice a za naše peníze ..😡…Pěkně ať už jde dělat předvoj do toho ✈️ na Guentinámo..na které již tak netrpělivě,čeká .☝️

  549. Miroslav Kadlec

    Odpornej, zamindrákovanej tvor, s podělaným životem.

  550. Tenhle pan at radsi mlčí ať on nikomu neříká dezolat takový člověk kterému nevadí kampelicka dozimetr ani bitcoiny nema právo cokoli říkat

  551. André Dragster Barták

    a tohle individum platíme ze svých daní … 🤮

  552. ON JE SVINĚ A KRYPO POCHCÁNEK

  553. Traged.

  554. Vladimír Juřica

    Ty jsi dezolát😡

  555. Otiku do Švestek a finito. A pak tě čeká chození kanálama ty kanále 🤢🤮👎🇺🇦

  556. Psychopat 🤣

  557. Petr Steinbauer

    Houpy hou fašisto už se ti to krátí

  558. Marie Novotná

    No ty svině brzy na tebe dojde ☝️😡

  559. Lenka Vondraskova

    Ošklivý člověk a zlý 😠blbá kombinace

  560. Eště aby na mě ten Odpad sahal? 🤣🤣🤣

  561. Kdy dá lidem s jiným názorem žlutou hvězdu ?

  562. Názory nějaké zamindrákovené gumy, mě vážně nezajímají! 🤷‍♂️😂

  563. Zelený magor

  564. Zdeňka Sýkorová

    Hnusnej od pohledu!!!

  565. Už se mu to krátí,doufám, že tu svini vyhodí a zruší ten spolek darmožroutů a parazitů

  566. Srac, který by se jako první schoval do bunkru s kabátnikem!

  567. Na čem tak on jede 🤔🤭😂

  568. Odpovědnost k sobě a svým životům máme. Jen představa, že že svých daní živým takovouhle uřvanou vyžírkouvou veš mě celkem SERE.

  569. Hana Šlefrová

    Vypadá jak Sandokan 🥴

  570. Jindřich Sova

    Králové měli šašky, kteří se chovali jakoby směšně a králové mohli mluvit jejich ústy

  571. Bože zase ta vygumovaná guma

  572. Ty si hlavně hlídej ten svůj

  573. Vladislav Šťastný

    Už jenom z toho nadpisu bliju🤮🤮🤮

  574. Platí vždy a všude ve všech armádách světa. Každá guma je šmejd od přírody.

  575. Vašek Šmajcl

    To je mentál

  576. Ivan Dana Ivandan

    Duševní mrzák

  577. Gumáckej dobytek!!!

  578. Martin Popílek

    Už aby se vyplnila proroctví Nostradama ,bude klid ☝️

  579. Maruška Balharová

    Sám je dezolát,nebezpečný vlastizrádce!!!

  580. Hana Karlíčková

    Tenhle gumák, to vidí, stejně jako spousty gumáků ,jen černé,nebo bílé. Ale spíš jen černé

  581. Tomáš Krupka

    To je kvalitní demence

  582. Jura Benoušek

    holt zelenej mozek lampasackej jestli to bylo za komouš nebo ted jsou furt stejni možna ještě horši

  583. Eliška Vojtíšková

    Co to je koordinátor strategické komunikace???!!!! Nepřipadá vám to padlé na hlavu??!!! Je to uměle vytvořený flek pro neschopného blbečka. 😂😂😂

  584. Je to hovado!!!! Mně, obyčejnému člověku, nestojí ani za plivanec!!!

  585. Proč platit z daní tohodle O.F.,za mě ani halíř

  586. Za co ho Pavel s Kolářem platí to dělá , žaludek na to asi má, jinak by byl denně desetkrát poblitý.

  587. Větší debil než jsme si mysleli…

  588. Uz jen ten xicht hovori za vse.

  589. Zdeňka Pinkavova Hejnova

    Ty gumo, tak proč už nejsi dávno v první linii,moje válka to není a hrdě budu dezolát… než, užitečný IDIOT ‼️

  590. Andreas Lorenz

    Ten člověk je regulérní šílenec.

  591. Ten by měl spíš zkusit jít makat na stavbu magor zelenej

  592. Bože odkud tihle Debilové pořád lezou 🙏🙏

  593. Karel Pročeský

    odporný cigan 🤮🤮🤮🤮

  594. Fuj zrůda v přímém přenosu

  595. Miroslav Tesař

    Neměl by se raději léčit,v takové funkci by měli být mentálně zdravý lidé.

  596. Zdeněk Krajdl

    TZLD…

  597. To je zlo které sežere samo sebe už nemají argumenty tak vyhrožují!

  598. To mu asi taky dobře mrdá.To říká dobrovolně,nebo mu za ty 💩💩💩 někdo platí?

  599. Lenka Kiššová

    Spíše ti jde o sebe.

  600. Zmrd olezlej špinavej smradlavej

  601. Marta Ševčíková

    ten člověk má velmi zlý obličej😠

  602. Prohlásila 🐖 Foltýn. 🤮👎

  603. Olga Prokešová

    Dodnes nevím,co to je funkce,hlavně dobře placená.

  604. Nevím jestli bude u armády takoví kripl u nové vlády dostane padaka

  605. Vladimír Arny Viceník

    Svině

  606. Milada Priorová

    Kde bere ten tvor tu drzost? Jeho definice dezoláta je úplně mimo.

  607. Ty ostatní jsou koryta a prachy.

  608. Martina Svobodová

    Ve středověku by přesně takový týpek upaloval ” čarodějnice “

  609. Jana Zandalova

    To je ale hajzl 🤮

  610. Ondřej Štula

    ZKURVYSYN FOLTÝN

  611. Libuše Matoušová

    To je rapl a není normální ten podclovek a kde ho někdo vyhrabal by nás zajímalo…co dělal po tu dobu než vlezl do politického dění a uráží snad všechny lidi co nesouhlasí s fialovou mafii…snad se mu to vrátí jinou cestou tu špínu co háže na nas…😥💪👊👎👀..

  612. Martina Svobodová

    Nevíte….už prohlásil Donalda po schůzce na Aljašce za svini a kope příkop ?

  613. Ruda Nespěšný

    Ne ne, žiju dál a první to vzdáš ty zelenej mozku.

  614. Vladimír Opršál

    Brzy bude bez práce.

  615. Co si to hovado dovoluje??k bitcoin akce drží hubu, dezolátní anál

  616. Jan Štěpánek

    Odporný zjev, bez vyjadřovacích schopností..

  617. Už se mu to krátí poslal bych ho na Doupov nebo Libavu

  618. Ten člověk nemá úctu k sobě a ani k ostatním lidem. Má tak velké ego, že si přez něj nevidí ani na špičku nosu.

  619. Miroslav Jaroš

    Od pohledu,divný český člověk.

  620. Jaký Plukovník? Je to pouze satanův poskok, nemá s lidskou rasou nic společného. Díky Bohu, že jsem Dézolé ❤️😃🍀

  621. Kdy vrátí těch 20.000.000,- zmrd?

  622. Bože to je vůl 🤔😡

    • Jan Závěšický

      Jakub Zlámal vůl? Je to jeden z nejmocnějších lidí v tomto státě. Aspon nyní. S tím aparátem státní propagandy a kamarádstvím s prezidentem generálem Pavlem… Jen nepodceňujte ho. Mnozí podceňovali například Hitlera, Goebbelse… a jak to dopadlo…. 🙁

  623. Michal Maršál

    Hovno žrout

  624. Psychopat ve funkci…..

  625. Jindřich Ledvina

    Ta dobrota a láska z něj úplně stříká. Empaťák od pohledu🧐

  626. To je cigoš

  627. Stanislav Ptáčník

    O jakých ostatních mluví tento debil????🤣

  628. Vlasta Sabová

    Lidičky nesmíme to vzdát. Bojují proti nám ze všech stran. Zkoušejí to napřed hezky v klidu a jak jim nevyhovíte, tak následuje pásmo vulgarních slov.

  629. Klára Kopecká

    Kristepane 🫣👎🤣

  630. Pavel Grünwald

    Dobytek posranej

  631. Petra Filipová Glogarová

    Chudák tvl🤣

  632. Bobeš Gašparová

    Morální dno promluvilo!!!!!pro mě Foltýne jsou Dezoláti ve vládě, ČT 1, správy Seznam atd, to Vy všichni uz 5 let stále dokola a nepřetržitě vypouštíte dezinformace nejvyššího kalibru, 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👿👿👿👿👿💩💩💩

  633. Václav Török

    Po volbách mu bude hodně krušno… Foltýn se chová jako STB za socíku, za své činy, se bude určitě muset zpovídat příští vládě…

  634. Pavla Sedláková

    A prosím, kdo je DEZOLÁT??,Jak vypadá??

  635. Jirka Bob Skřivánek

    Už se ti to krátí Oťas, nedovedu si představit budoucí vládu, které by si nechala takové hovado, kromě Fialy, který je stejné hovado…

  636. Ten uz nastesti taky pujde brzo do prdele

  637. Jindrich Poulík

    Nedělej si starosti.

  638. Tak už vylezl 🤣 když prdnul bitcoin, tak zalezl 🫣🤣

  639. Tak nějak mě je u prdele, co si ten gumovej debil myslí 🤔😉🤟

  640. Nepřátelé nejsou ve skutečnosti lidé s rozdílnými názory. Nepřítel je ten, kdo je proti sobě štve.

  641. To je hovado už tohle je za hranicí všeho už. Půlku národa by nahnal ke zdi hovado jedno.

  642. Jirka Bob Skřivánek

    Ten kašpárek se vždycky objeví po 1/4 roce a žvaní nesmysly, jako po lobotomii, za koho to pořád mluví ten kokot za tu bublinu zelených umrdanců a fialovců? Však může táhnout do prdele na Ukrajinu, tam může mezi banderovci pořádat debaty…

  643. Rumburak 👈👀👉

  644. Jaroslav Málek

    Už jeho pohled vzbuzuje nedůvěru

  645. Ty snadno posbíráte! Už jich moc není…

  646. Mirek Štusák

    Demokracie je diskuse různých názorů, opřených o argumenty, to je novinka, co, pane Foltýne. Masaryk se musí v hrobě otáčet…

  647. Karel Matějovský

    Foltýn je ultra imbecil 🙈

  648. Jaroslav Mucha

    Ten ať jde taky už do prdele. Kriplik křivej

  649. Martin Dvořák

    Zelená hloupá guma!

  650. Miloslav Jerabek

    To je zmrd

  651. Věra Kožnarová

    O mě se ty opravdu nestarej. Nemáš na to žádná práva. Jseš obyčejný lampasák…

  652. Zdenek Šinovský

    Guma

  653. Jiří Šafář

    Foltýne, už je čaas 😉

  654. Myslím že je na čase ho na tu zem shodit a nechat ležet…

  655. Frantisek Čevela

    Já su dezolát,sty jsi kolaborant gumový.

  656. Magda Čechová

    Ty GAUNERE Tobě se to spočítá ❗❗❗❗❗Když je někdo hloupý jako Nerudova,nebo MPA , není to do politiky vhodné.❗Vy jste k tomu ještě zlý,arogantní❗❗

  657. Miroslav Šibík

    Odporný člověk 🤮🤮🤮

  658. Hrozně by mě zajímalo kolik peněz nás stolí tento zbytečný šmejd.

  659. Jiří Bartulík

    Výraz dezolát používají jen dementi s IQ 0

    • Jiří Bartulík spíš dezoláti mají IQ nula 😉

      • Petr Altman co, nebo spíš kdo je to ten dezolát…?

      • Roman Kejla to ty nemůžeš pochopit

      • Standa Stenly Staník

        Roman Kejla dezolát je existence věčně nespokojená s vlastním mizerným životem. Neudělá však vůbec nic pro to, aby se jeho život zlepšil a ze svého životního neúspěchu viní všechny ostatní, jen ne sebe. Ostatním úspěch závidí a nechápe, že ostatní si úspěch nějakým způsobem museli vybojovat. Zpravidla nadmíru užívá alkohol, především pak ten levný, nekvalitní. Dalším poznávacím znamením je potom neustálá touha po cigaretě, které obětuje i touhu svých dětí po čokoládě a bonbónu, pokud děti má.

      • Petr Altman 😂😂🤦🫵Vždyť ty jednoduché trdlo ani nevíš co to slovo znamená. Ty jseš takový klasický, jednoduchý,omezený volič této asociální vlády👍

      • Standa Stenly Staník a na to jste přišel jak?

      • Standa Stenly Staník

        Roman Kejla dlouhodobým zkoumáním. 🙂

      • Foltýn je fanatická hnusná fašistická držka

      • Říká uplnej pitomec Filip Gubisch ? Díky 👌😃

      • Petr Altman IQ 0 mají podporovatele fialový bídy

      • Petr Altman 😂🤦🫵 Ty a tobě podobní jste hloupý jak poddaní z pohádky Císařovy nové šaty. 👍

      • Zbyněk Bětík

        Petr Altman proč, izolante…

      • Standa Stenly Staník

        Kamil Holan IQ 0 má ten, kdo tvrdí, že je tady bída.

      • Standa Stenly Staník tak newim jestli žiješ na Mars nebo ve Vladivostoku 🤷 ale tady v Čechách to je pěkně na prd

      • Standa Stenly Staník

        Kamil Holan a v čem? Za mě teda pohoda.

      • Standa Stenly Staník ekonomická situace já taky nejsem žebrák ale tohle co tady dělá tahle vláda stojí za …. Stačí elektrikař sekyru větší než za Babiše

      • Standa Stenly Staník

        Kamil Holan no jenze Babišova vláda suverénně vysekla největší sekyru. A obsluha tohoto státního dluhu stojí nechutné prachy. 🙂 Co se týká ekonomické situace, jsme na tom mnohem lépe, než za Babiše.

      • Standa Stenly Staník To jsi teda nemyslím já se mám furt stejně jako předtím určitě ne líp 😉 to je jenom přání otce myšlenky stanjura nasekal větší dluh a to Babiše rád nemám ale líp se určitě nemáme

      • Standa Stenly Staník

        Kamil Holan já se taky mám stejně, ale to pořád nic neznamená. Spíš bych se podíval na rating :). Jasně, že za stanjury je dluh vyšší. Nicméně těch 460mld, které zasekla Alenka, musíme splácet a samozřejmě i s úroky. Stanjura vysekl také pěkné manko, ale na Babišovu vládu nemá… Podívejte se, kolik dělají jenom úroky z tohoto dluhu.

      • Standa Stenly Staník tak já neříkám že Babiš je něco lepšího ale rozhodně už tam znova nechci Fialu a jeho partu přešlapu mají víc než dost a volit ho nikdy nebudu a každej kdo je trochu rozumnej tak taky ne

      • Standa Stenly Staník

        Kamil Holan no jenže v tuhle chvíli jsme v pozici, že bude vládnout buď Babiš s podporou komunistů a nacíčků, nebo strany vládní koalice. Fiala je slabý premiér, jak odvolal Bartoše, nebo žlutá karta pro Blažka je toho důkazem. Jsem zklamán z ODS a poprvé v životě je v následujících parlamentních volbách nebudu volit a úchýlim se ke STAN. Nicméně pořád se bavíme o tom, že volíme mezi pitomcem a blbcem.

      • Standa Stenly Staník

        Kamil Holan mimochodem, stojím si za tím, že zde nemáme bídu. 😉

      • ta příjde a nebude to dlouho trvat protože ty dluhy se někomu vracet musí jak dopadly řekové ? vyhlasily bankrot a ted musí víc hodiny makat i víc dní

      • Štepan Luťanský

        Petr Altman ty kretene, nevis co je valka. Tak drz hubu a nevyjadřuj se

      • Kamil Holan fialovo bída říkáš vládě, díky které máme nejnižší počet obyvatel ohrožených chudobou z celého světa, nebo té která snížila dluh po srabišovi na polovinu?

      • Štepan Luťanský proč bych nevěděl co je vlajka? A proč bych se neměl vyjadřovat?

      • Petr Altman jakej nejnižší dluh to říkáš těm třim bilionu co elektrikář nadělal 😄 furt nechápu jak lidí můžou nalitnout těm náckům že spolku spolu 😄

      • Kamil Holan ty toho nechápeš…

      • Petr Altman aha to spíš ty ale neboj budeš plakat protože ty tvoji favoriti nevyhrajou o to se postaráme u volebních uren 😉

      • Kamil Holan asi budu plakat, až si vy bolšánský filcky zase tupě zvolíte nějaký lháře a ti pošlou zemi doprdele. Ale vám idiotům to nedojde a budete se natřásat, jak jste to inteligentním lidem zase nadali 🙁

      • Petr Altman ty jsi inteligent ? 😄 Radši se projeď na kole ať se uklidníš tuhle zemi zkurvíte vy když budete volit tyhle eurofilcky co lezou lejnu fašounskymu do prdele

    • Alice Kukuckova

      Jiří Bartulík Můžu ti dokázat, že máš nízké IQ…Jediný problém je, že ten důkaz prostě předem odmítneš.

      • Jiří Bartulík

        Alice Kukuckova prosím o zdůvodnění proč se toto oslovení používalo před problémem UA- RF. CHYTRAČKO

      • Alice Kukuckova

        Jiří Bartulík Protože dezoláti se vyskytovali už tenkrát.

      • Jiří Bartulík

        Alice Kukuckova stále se bavíme o něčem jiném.

      • Alice Kukuckova

        Jiří Bartulík Jo? O čem? Nazývat věci pravými jmény je vhodné.

      • Jiří Bartulík

        Alice Kukuckova stále jste mi neodpověděla na dotaz o oslovení dezolát, které se vůbec neznalo a objevilo se, či začalo používal až po problému Rus- Ukrajinec.

      • Alice Kukuckova

        Jiří Bartulík Ne…Já jsem reagovala na tvrzení “prosím o zdůvodnění proč se toto oslovení používalo před problémem UA- RF”. Čili v tomto sdělení je napsáno, proč se POUŽÍVALO před válkou na Ukrajině. A na to jsme odpověděla. A ano, to slovo se samozřejmě používalo před ruskou invazí.

  660. to bude taky myslitel

  661. Radim Grímsvötn

    Gumovník Otakárek Foltýnový.

  662. Nechápu kam zmizel a nebylo o něm slyšet cca 2 měsíce. Nevyjádřil se ani k bitcoinové kauze, když je to koordinátor vlády..

  663. A sakra, Jan Boblig už zase vystrkuje růžky😏😏

  664. Karel Ševčík

    Foltýne ty nejsi přítel ani nepřítel, jsi hlupec.

  665. Kecáš a generála už nedostaneš půjdeš a půjdeš !!

  666. Libor Hocky Skácel

    Ten zelený mozek,on vlastně mozek ani nemá,mi neleží ani u prdele 🖕👎😂

  667. Vlasta Kostnerova

    Kdyby nebylo foltynu, tak by se tu dobre zilo

  668. Miroslav Vagner

    Co sem toho chorého chudáka dáváte.

  669. Jasně, Foltýne, jde vám o zbytek, to souhlasím. O zbytek ovcí, kterým nevadí, že pravda je jen jedna – ta vaše. Kterým nevadí, že úroveň korupce této vlády dosáhla historického maxima, zatímco odborná úroveň této vlády leží na dně. Pokud ovcím nevadí inflace a znehodnocení úspor, zdražení všeho a zvýšení mnoha daní, ačkoliv tato vláda deklarovala, že na daně nesáhnou a pokud ovcím nevadí, že jste všem občanům ČR zařídili superdrahý emisní povolenky, což opět zdraží úplně vše a migrační pakt, který s sebou přinese ty samé problémy, kterým čelí Německo, Švédsko a Francie, potom jsou to opravdu vaši lidé a dohromady tvoříte partu hlupáků, ve které já opravdu nemám zájem být. Ty sám jsi, Foltýne, hlupáckej klaun a historie tě jednou za nic jiného mít nebude.

  670. Libuse Plackova

    Čumí jak pero z gauče

  671. Keavy Patricia

    Co je tohle za dementního haj*la?!!! Už dle ksichtu psychopat. A takový ksindl se dostane do vrcholové politiky?! Tady je vidět, jak je prorostlá chobotnicí mafie, která přinesla kriminalitu nejhrubšího zrna, nestabilitu země, chudobu a nevzdělanost.

  672. Libuse Plackova

    Jednou voják ,pořád voják,jak ten na Hradě.V hlavě nic moc,jeden i druhý

  673. Franta Heřman

    Foltýne, Ty jsi megamamrd! 🤣🤣🤣🤣

  674. Nenávistná rétorika BERLÍNSKÝCH SA a NSDAP 1933🤷‍♂️🫵🧠

  675. Camelie Hepburn

    Ma zly pohled

  676. Slávka Kalichová

    Od pohledu arogantní tvor.

  677. Daniela Privarčáková

    Kdo označuje spoluobčany za ‚dezoláty‘ jen proto, že volí jinak, sám rezignoval na demokracii. Takový postoj není projevem síly, ale slabosti, neschopnosti diskutovat, chápat a hledat řešení. Odepisovat lidi je jednoduché, ale skutečná odvaha je umět mluvit i s těmi, kteří nesouhlasí.

  678. Hovno promluvilo, amen

  679. Komu říká ten bolševik dezolat??On je dezimformator a nový Klement Gotvald,stejný myšlení a povaha,na každou sviní se vaří voda hochu ..i tu co slouží novodobým fasounum ,jen kdyby to tady Putin ovládnul ,tak otočí jak nás prezident a bude zase urputne sloužit jemu ..

  680. Tohoto dementa nemá cenu komentovat. 🤨

  681. Už mu brzy zbyde jen se zastřelit.. 🤔😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  682. Stanislav Horacek

    Chlape ty patříš do Bohnic.

  683. Georg Wiesechen

    Gumovník Foltýn je psychopat

  684. Jan von Zellen

    Doufám že máš c19 vax a hodně boosterů! Ono tě to brzo přejde!

    • Jan von Zellen ti dementi jako Foltyn jsou na tuty očkování. V podstatě každý kdo je dement. Čest vyjímkam co se nechaly , ale probrali se.

  685. Vladimír Hutter

    Chudák nechte ho, neví o čem mluví, není mu totiž dáno.

  686. Ivana Mátlová

    Neznělo předtím – nenecháme nikoho padnout? A teď nejenže nechali padnout, ale už je nemíní ani zvedat? Čubčí syn.

  687. Naďa Janoušková

    Ten jeho xicht mluvi za všechno.

  688. Si vyskakuje…. po volbách si ho určitě vezme Pavek zpátky na hrad 🤮

  689. Zavřete jej do Bohnic.

  690. Bobina Bublina

    A co ti sráči z vlády co jsou sám průser. To jsou ti správní dezoláti ?Jen se ptám.

  691. Po včerejším dni se mu rozpadl celý jeho svět.

  692. Alča Čermáková

    To je cocot 🙄

  693. Ivana Dvořáková

    To mě fakt pobavilo 😂😂

    • Romana Lučanova

      Ivana Dvořáková No v pohodě že vás pobavil,ale až tyhle maniaci půjdou do tvrdého konfliktu a začnou zabíjet, též vás pobaví. Mě stačí co se dělo na Ukrajině v roce 2014. A tyhle demokratický hovádka mlčeli!

  694. Ladislav Matinčík

    Dezoláte, o které dezoláty ti jde???

  695. Jee, tak to mi je docela líto, že jako jeden z největších dezolátů této republiky už jste to vzdal 🙏🙏🙏. Je to škoda, páč to byla ohromě sviňská legrace. Howg ” metafora” 🤣🤣🤣

  696. Ten titul dostal na carde tak tam tahni smejde a .luv za sebe kretene

  697. Václav Kočenda

    Kokot jak má být

  698. Foltýnova rodina vyděračů a vrahů

  699. On každej kdo má jinej názor na jejich politiku je dezolát , to je mi teda demokracie.. nemocný lidi měli by všechny z vlády a tyhle magory pozavírat a vyhostit nejlépe na Ukrajinu

  700. To je kokot!!!

  701. Vladimír Touš

    No ještě pár dní a pude, hovado sprostý….jen dement si neuvědomí, že je blb…🙉🤣

  702. Lenka Beldová

    zmetek ,odporný živočich bez páteře

  703. On asi vôbec nie je x-krát zaočkovaný, že??

  704. Doufám že až po volbách skončí tak by ho měli Vyhodit bez výsluch a nic jinýho si nezaslouží než být u lopaty takový lidi tady v Česku nemají co dělat 

  705. Oldřich Vojta

    Kdys si uvedomim, ze v podstate totez sedi na hrade, tak je to tragedie a ukazka hlouposti tohoto naroda, ktery voli podle obalu a nikoliv podle obsahu.

  706. Alena Šimková

    Měsíc hajzle

  707. Jaroslav Škrabánek

    Bože to je idiot! Stoprocentně padlý je Foltýn s tou svou soldateskou, která ho najala a štědré platí z peněz lidí, které on jenom uráží. Musí pryč!

  708. Alena Šimková

    Blbecek za prachy těch jak říká dezolátu .

  709. Je to hovado nacistické.

  710. Vlastimil Libra

    Ten pojede na Krim do prevychovy!

  711. Eva Petrášová

    Odporný psychopat bez jakéhokoliv sociálního cítění. On si ubožák myslí, že když nehraji podle jejich not,že jsem nespokojená se svým životem? Tak to opravdu nejsem, já jsem nespokojená s tím kam Fialovic gang dovedl naší zemi a jak dokázal rozdělit společnost.Mysim ale ,že už většině dochází co jsou zač.

    • Simona Regerová

      Eva Petrášová už někdo ví, kde má kořeny? Není to typický český občan zcela určitě,ne.

    • Milan Havlicek

      Eva Petrášová on je psychopat jako jeho bratr když podpálil dveře u bytu .

    • Jana Spisarová-Žížalová

      Eva Petrášová Máme se nejlépe co pamatuji,je mi 82 let, mám malý důchod,ale vyjdu,co máte s jakým gangem?Kdo je skutečný gauner tak agent StB Babiš,Okamura a fanatička Konečná

      • Vratislav Dostál

        Jana Spisarová-Žížalová je mě vás líto.

      • Petra Šlemarová

        Jana Spisarová-Žížalová je mi vás líto🤦

      • Ilonka Litnerová

        Jana Spisarová-Žížalová Paní, na jedné straně je fajn, že se v 82.letech cítíte dobře, ale ten, kdo za Vás píše tenhle komentář, tak je na tom hodně špatně🙉

      • Jana Spisarová-Žížalová neblabolte hovadiny#!!

      • Jana Spisarová-Žížalová kolik vám platí fijalovič a elektrikář stanjurovic

      • Svaťa Balcárek

        Jana Spisarová-Žížalová Je Vám tolik, ale máte to popletené! Gauner největší je úkáčko FIALOVIČ a jeho partaj a celá pětisračka!

      • Jaroslav Hampl

        Jana Spisarová-Žížalová A soudruh Pávek ti nevadí?

      • Jana Spisarová-Žížalová Příspěvky bereš tak to je teda top a mladí nemají kde bydlet hypotéky na třicet let.

      • Miloslav Milan

        Jana Spisarová-Žížalová nic proti vašemu vysokému věku, ale mluvíte nesmysly. Parkinson, Alzhaimer se pomalu ozývají.

      • Jana Spisarová-Žížalová starý bezmozek dědku raději mlc

      • Jana Spisarová-Žížalová kdo Vám to natlačil do hlavy ?? Nic v tomto věku nekupujete, nepořizujete, důchod máte jen na jídlo a nájem 🙈🙈🙈,!!!!

      • Alena Šimková

        Jana Spisarová-Žížalová ty máš 82 let tak asi máš už nasráno v hlavě .

      • Marie Čechová

        Jana Spisarová-Žížalová Vy jste pěkně mimo..🤷‍♂️🤦‍♂️

      • Lenka Pánková

        Jana Spisarová-Žížalová jste ročník 1943 a chcete válku ?

      • Dana Franková

        Jana Spisarová-Žížalová Jste skvělá 😊

      • Slávka Bojčuková

        Jana Spisarová-Žížalová To je váš názor tak se podle něj řiďte,někteří mají názor úplně opačný,a tak se budou řídit podle něj a také vám ho nebudou vnucovat.

      • Zoreta Matusinska

        Jana Spisarová-Žížalová no bábrle,tobě už zřejmě o nic nejde.Hlavně nohy v teple a papuče.

      • Jana Spisarová-Žížalová tak vekovita a tak hloupa?

      • Jana Spisarová-Žížalová ten věk už se projevuje. Přeji vám ještě hodně pěkných dní.

      • Jana Spisarová-Žížalová vy už na to máte právo být popletená

      • Žaneta Paumerová

        Jana Spisarová-Žížalová Nejste vy ten důchodce z Vysočiny z fotobanky? 🤣

      • Tak on byl celý život u armády,to znamená , že mu mazali od 15 let mozek. Nesměl mít jakkoliv svůj názor. Pouze jediný správný názor byl názor velitele . Tady se jim to povedlo dokonale. Je to stroj na opakování zadaného názoru . Ostatně to samé máme na hradě, automat na podpisy.

      • Jana Spisarová-Žížalová panebože…..🤯🤯🤯

      • Jana Spisarová-Žížalová Pokud někdo z PRAHY má MALÝ důchod a je spokojený, tak ostatni v národě padají na hubu.

      • Danka Stříš

        Jana Spisarová-Žížalová že by stařecká demence?

      • Kruci, nenajdeme mu babu? Evidentně se mu “hento” tlačí do hlavy. Schválně nepíšu na mozek, protože … no, však to všichni vidíme. Tak co, děvčata, nemáte některá zájem o jeho převýchovu? Ale chce to nějakou ostrou kosu. Však peněz má dost.

      • Lukáš Vondráček

        Jana Spisarová-Žížalová

        Přeji vám slunný podzim života, ale prosím, zvažte, zda je vás důstojné schvalovat zrovna něco tak odporného jako je Foltýn. Nejsem si totiž jist, že je to nějak lepší než ten STBák nebo komouši na Hradě.

      • Danuse Oravcova

        Jana Spisarová-Žížalová Žížalová mluvte za sebe, buďte šťastná že vyjdete z malým důchodem, ale co teda má s tím společného pan Babiš, paní Konečná, pán Okamura že je ve svých 82 letech jste schopna se snížit k urážkám lidí kteří vám nic neudělali! Paní styďte se, komentovat a urážet je to poslední , asi nejste až tak spokojená když nálepkujete, no ono v té naší společnosti je to vlastně trend ubližovat!!!

      • Marie Landová

        Jana Spisarová-Žížalová Je vidět, že věk není záruka moudrosti.

      • Jana Spisarová-Žížalová

        Danuse Oravcova Já někoho urazila?Napsala jsem jen pravdu,ty osoby se onálepkovaly samy

      • Jana Spisarová-Žížalová

        Marie Landová Hloupá fráze,abych viděla kam nás ty kreatury chtějí vecpat nemusím být mudrc, žila jsem v bahně komunistických lži dlouhá léta

      • Jana Spisarová-Žížalová A Vy jste odhalená, ryzí hloupost.😉

      • René Březovský

        Jana Spisarová-Žížalová Drahá Evo, vzhledem k vašemu věku to vemu s respektem, ale nepleťte si pojmy s průjmy! Fanatici jsou a zrovna naši zem táhnou do války! Bitkoinová kauza hezky ukazuje jaká mafie je ODS, STAN není o nic lepší s jeho Dozimetrem!

      • Marta Strouhalová

        Vratislav Dostál mě take

      • Simona Regerová

        Jana Spisarová-Žížalová paní vy jste vdova?

      • Zdeněk Kocián

        Jana Spisarová-Žížalová ….vy jste typická ukázka jak dokáže mainstrem zmanipulovat myšlení lidí. A takové potřebují. Bez kritického, samostatného myšlení.

      • Hanka Jašeková

        Jana Spisarová-Žížalová oNi mojí mamince je tolik jako vám.Ale je inteligentní a nemá takové senilní nápady a myšlenky jako vy.Mohe mamka že daná a ta vás se vnoučata musí stydět

    • Lenka Kotrbová

      Eva Petrášová A hlavně,co ten zmrd se svými kumpány proti svému lidu ČR odsouhlasil a podepsal!!!TO SE TEPRVE BUDEME DIVIT!! A TO JE TŘEBA RYCHLE ZMĚNIT!!!! JEDINÁ CESTA JE VYSTOUPIT Z EU !!! JINAK NÁS VŠECHNY ČEKÁ TOTÁLNÍ DESTRUKCE!!! HRŮZA!!! AFRIČTÍ MIGRANTI A RAKETOVÉ ZDRAŽENÍ UŽ TEĎ VŠEHO TAK DRAHÉHO🤢🤢🤢AMEN

    • Eva Petrášová To je tak, když někdo nerozumí psanému textu. Mluví lidech, kteří podle něj rezignovali na odpovědnost za vlastní život i za společnost. To s tím, jestli ti lidé jsou, nebo nejsou spokojeni se svým životem, nemá vůbec nic společného….

    • Jiri Georg Otta

      Eva Petrášová to tví okamurove a babišove rozdelili spolecnost a delají to dále. . Až tolik že socialni demokracie jde do stínové koalice s komoušema. Hnus kurva Maláčová i kurva Konečná. Fialova vláda je tu necelé 4 roky

  712. A jak je tento blb zvedá???Jo svými debilními výroky ze židle,leda tak.

  713. Ostuda AČR 🙊🙊🙊🙈🙈🙈

  714. Alena Melkesová

    Je to chory člověk!!!

  715. Stefan Kopiš Sekerka

    Foltýn jseš odkundes narazíš zmrd prolhanej ostuda České republiky

  716. Karel Doupovec

    Hňupe

  717. Marta Murinová

    Kdo se vzdal.zivota? Kdo chce umřít? Je úplně hloupej

  718. Martin Svoboda

    Tak není potřeba aby dezoláti platili daně.

  719. Alena Šrejmová

    To je pohled 😱😱😱

  720. Vladislav Krumer

    Dezolát Fotýn si jenom dělá ostudu. Pokud budeš tlačit, tak dej pozor aby ses nevytlačil.

  721. já myslel, že života se vzdali očkovaný

  722. Jiřina Měštanová

    Kkt

  723. Radek Kašparovský

    Kdo to je toto nebo co to je toto.

  724. Uz jej nekam zavrete vzdyt to neni uz ani mozne, co se tu deje!

  725. Jiří Kurfiřt

    pane foltýne rusko má toho bojování dost až moc kolik nepřátel v historii muselo vyhnat kolik to stálo životů že tu jste je taky zásluha rusů že se postavilo silnějšímu nepříteli to nebylo jen německo ale cela europa snad mimo anglie už měli plány jak to udělají no neměli jsme dobrou vyhlídku podívejte co pomníčků je u nás z první světové války hodně a z druhé ? ja vím v našem kraji jen o jdnom ve vysokém nad jizerou a třistašedesát tisíc měli bychom si je občas připomenout

  726. Gabriela Ingeli

    Ten zase perlí

  727. Miloš Ulich Úlehla

    Kokot

  728. Antonin Kostroun

    Nebezpečný člověk!

  729. Kto je to “dezolát”??

  730. To je kádr.Stojí si za svým a evidentně na té správné straně.Pro psychiatra etalon psychopata.

  731. 👻👻👻

  732. Dagmar Čečivová

    Tohohle flustráta zahubí jeho vlastní tělo plné jedu ,špíny a odpadu.

  733. Milan Škopík

    Hele svině. 😃😃

  734. Táhni už do prdele ty gumo

  735. Jaroslav Hübner

    On nebude úplný vydlabanec..úplný vydlabanec by měl alespoň pud sebezáchovy…To bude spíš tou zelenou kůrou mozkovou…Co mu do květáku “nasadili”, to tam holt má no..co už.

    • Jaroslav Hübner každá guma je taková armáda dostala až moc prostoru a nedělá co dělat má je zní jen další politicka strana co si uzurpuje moc

  736. Lenka Šmakalová

    Vylízaný mozek…

  737. Irena Hejzlarová

    Blbější než jsme si mysleli

    • Irena Hejzlarová spíše vychcaný

    • Irena Hejzlarová to jsi na prvni pohled

      • Marie Čechová

        MI CA Vy taky,Mi Ca…😀🫣

      • Marie Čechová drz drzku falesna 🐷

      • Irena Hejzlarová

        MI CA tak se podívejte do zrcadla

      • Irena Hejzlarová nepotrebuji ty dezolatni spino

      • Irena Hejzlarová

        MI CA je smutné jak se lidi napadají mezi sebou. Je vidět,že máte nějaký psychicky problém. Já vás nenapadala a vy hned útočíte. Nepřistoupim na vaši nízkou hru nadávek .Je vidět vaši úroveň už i s tím tykáním a vaší slovní zásobou.Uspořádejte si svůj život a přeji vám jen to dobré.

      • Irena Hejzlarová psychickej problem mas ocividne ty kdyz se tady bijes za ruskou svoloc

      • Irena Hejzlarová

        MI CA a vidíte zase jste nic nepochopil. Mě já Rusko jedno, a nikdo se za nic nebije,mě jde o nás a nebudu naskakovat na fanatismus, že mi někdo bude diktovat koho musím obdivovat a koho musím nenávidět. Rozumný člověk si udělá názor sám a hlupák jen papouškuje co mu vnucují. Je vidět,že jste se nepoučil a pořád si myslíte,že každému můžete týkat. To skutečně dělají jen buraní. Takže diskusi s vámi končím, protože to nejsou argumenty . Připadá mi ,že jste flustrovaný a potřebujete si na někom vybít svůj vztek ,tak jen nadavate. Dobrou noc a mějte se krásně.

  738. Petr Zárybnický

    Hrdej dezolát, to jo, to jsem. ty vygumovanej debile

  739. Jana Vermeulen

    kreten !!!

  740. A tohle nenávistný hovno, který za svůj zbytečný život neudělalo pro svět a společnost absolutně nic prospěšného si žije z našich daní na vysoké noze 🤮🤮. Současný systém je od základu špatně a je třeba ho změnit ☝️☝️.

  741. Twl to je pohled..

  742. a takovéhle hovado je placeno z daní těch, kterými on pohrdá a uráží…. to o současném stavu ČR vypovídá úplně vše…. 🙄

  743. Standa Ruprecht

    Někteří se nedivme, dezoláti mu narušují byznys, jelikož chtějí mír.

  744. Pavel Čiháček

    Ono to k smíchu je a není. Ukazuje to na skutečnost, že bývalí Čechoslováci, občané celosvětově v dobrém proslavené země zdegenerovali a stali se z nich většinově blbečci. Foltýn je vizitka.

  745. Jaroslav Souček

    Foltýn má bídu v mozku – velkou !!

  746. Ivana Holečková

    Ten člověk je fakt zralej na léčbu nebo alespoň na psychoterapii…vymýšlí si neexistující světy a cpe do nich lidi podle svých subjektivních infantilních myšlenkových limitů…proboha…on může bejt nebezpečnej pokud by dostal do ruky moc…

  747. Hele pro těch pár blbu nemá smysl se obtěžovat 😉

  748. Stanislav Šubrt

    My se nevzdali a nevzdáme a to vás tak sere. Naštěstí pro všechny , na podzim končíte.

  749. Jana Miklasová

    Ti ostatní ať jdou na ua

  750. Alonadr Kendavera

    V tom případě jsem rád že se mnou tento režim v ničem nepočítá

  751. Drahomír Skřivánek

    Končíš ubožáku😄😃😀

  752. František Fiala

    Můžeš si kecat co chceš. Stejně tě zavřeme.

  753. Jak mu to zelené IQ kouká z očí 🤢🤢🤢

  754. Nastává konec inkvizice v Čechách .. žumpa dosahuje vrcholu!!

  755. Vaclav Hasiči

    Hlavně o ty vaše životy vám jde a vaší rodiny o můj se nestarej kolaborante o ten se postarám sám

  756. Řekl Gumový mozek

  757. Volby musí ukázat kolik je kterých, protože evidentně žijeme v iluzích. Jedna skupina určitě.

    • Jiří Rakušan

      Pavel Kňaze a kdo ohlídá skutečné počty hlasů? Mám tak trochu obavu že to nebude v silách žádné strany

      • Jiří Rakušan nejsem odborník, ale systém volebních komisí se zástupci různých soupeřících stran umožňuje vzájemnou kontrolu, ale co se bude dít v zahraničí… 

      • Jiří Rakušan

        Pavel Kňaze v zahraničí budou hlasy počítat ambasadoři zvolený touto vládou. Co se jim nehodí skartují viděl jsem video z Německa.volby jsou tajné tak nejde dohledat v podstatě vůbec nic

      • Sodoma Lidstva

        Jiří Rakušan opět… Už po 10??? BUDU OPĚT POCTIVĚ A ZODPOVĚDNĚ VE VOLEBNÍ KOMISI HLASY HLÍDAT. Korespondenční volbu téměř 21tis. CO TO DANĚ NEPLATÍ A HODLAJÍ NÁM URČOVAT JAK TU A S KÝM MÁMA ŽÍT… TO OPRAVDU JE V SILÁCH POUZE IT ŽOLDÁKŮ.

      • Jiří Rakušan No jestli jo je to peklo

      • Jiří Rakušan

        Sodoma Lidstva 👍👍

      • Jiří Rakušan Kdyby hrozilo prozrazení, tak skartujou i ty voliče…a pokud by to mělo i tak prasknout, tak skartují celou ambasádu. Jsou to multi kulti skartovačky od firmy Dominion.

  758. Marcela Brouskova

    Hnus se na něj podívat 🤮

  759. Zbyněk Vácha

    Humusak a gumový bezmozek🤮

  760. chudak blbec. ci bude delat kdyz bude vykopucny, Umi neco?

  761. Svině obecná !!!🤮🤮🤮🤮

  762. Bára Antonová

    Ty jsi dávno ze hry magore!

  763. Tvrdý je jak veka, tupec.

  764. Vlastimil Hanak

    👊☠️

  765. Mikuláš Giňa

    Vyliš nám prdel ty sviné

  766. Tupelo zelene

  767. Pane vachmajstr to je hlava

  768. Daniel Šilhavý

    To je vůbec rodinka, jeden odsezeno sedm let za násilné trestné činy, organizovaný zločin, vydírání,granáty za dveřmi, vyhrožování zmrzačení dětí a druhý je strategická svině 🤮

  769. Pan plukovník mne zaujal na první pohled… ty uhrančivé oči mi nedají spát 😉

  770. Katerina Smejkalova

    Oťas má po dovolené ,nebo už mu povolili vycházky?

  771. Bohuslav Chalupa

    Končíš plukovníčku, uz nikoho nezajímáš

    • Bohuslav Chalupa omyl. K nekomu se prituli. Tahle parta je samosvorna. Budeme ho platit dal. Bud pres plat, nebo pres nejake granty.

  772. Guma zůstane gumou.

  773. Mám pocit, že jestli někdo upadl, tak on a na hlavu.

  774. Miroslav Romanovský

    Debil a ne plk.

  775. Marie Krausova

    Hm,,kam otočí? Vzdá se źivota?

  776. Martin Tautermann

    A FOLTÝN JE IDIOT .

  777. Kteri dezolati se vzdali zivota prorusti nebo profasisticti?

  778. Zbyněk Prousek

    ten fanatickej vydlabanec mi připomíná fašistu Musolliniho !! Že by jednou tako Musolliny skončil ??

  779. Foltýne,prober se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version