Počet obětí v Pásmu Gazy od vypuknutí konfliktu mezi Hamásem a Izraelem už překročil hranici 59 000 mrtvých. Podle tamních zdravotnických úřadů bylo od 7. října 2023 zabito nejméně 59 821 lidí a dalších 144 851 utrpělo zranění.
Jen za posledních 24 hodin si izraelské útoky vyžádaly 88 životů a přes 370 zraněných. Oblast dál čelí katastrofálnímu nedostatku potravin, léků a základních potřeb.
V neděli ráno začaly přes hraniční přechod Kerem Šalom do Gazy konečně proudit kamiony s humanitární pomocí. Zásilky dorazily po rostoucích mezinárodních výzvách, aby bylo umožněno urychlené dodání pomoci civilistům v nouzi.
Humanitární pomoc byla o víkendu znovu shazována i ze vzduchu. Tento způsob distribuce však ostře kritizoval šéf agentury OSN pro palestinské uprchlíky Philippe Lazzarini: označil jej za „nejdražší a nejméně efektivní způsob“ pomoci.
Napětí v regionu trvá, humanitární krize se prohlubuje a mezinárodní společenství dál hledá cestu, jak zabránit dalším civilním obětem.
Raptor TV Internetová online televize
Gaza = Hamás, Hamás = terorismus. Všechno srovnat se zemí do posledního teroristy.
Počet všech obětí muslimů, co zaútočili na Izrael, se udává ke 300 milionům, a dál roste… být litován je první z fází islamizace.
Co to je proti jedné údajně mrtvé těhotné ženě na Ukrajině?
…..ten hlad a bídu at’ okusí všichni nečestní a hnusní politici, kteří dopustili genocidu na obyčejných lidech……podtrhuji obyčejných lidech !
Wy wsihni nadawate na rusaky a co dělají Ukrajinci první linii co nic nevíte
Tož se podivejte, co nás s nima čeká, protože EVROPA JE NA ŘADĚ
https://www.october7thattack.com/?fbclid=IwY2xjawItUxdleHRuA2FlbQIxMQABHePW2RvlYtdFaBZleaJeutp8YChA6CX6jMJT7jvY2QQITjVQxESRMBmgYw_aem_WECcDS_rlkMmB5R-ZX0rOQ
Srovnat se zemí a udělat parkoviště.
co je nám do nich ? my máme svoji ukrajinu 😂
Shalom!
A?? Co já s tím?? Opět by někdo chtěl sebrat naše daně a poslat je pryč??
Oficiálně podle OSN,podle arabské ligy národů ke 100t.!!
Den Noc je to strasne. Ovsem Izraelska vlada dobre vedela co se chysta a ty obycejne lidi obetovali, aby meli zaminku. Ze by jejich tajne sluzby nevedeli je blbost.A ignorovali upozorneni Egyptskych tajnych sluzeb a ten koncert hezky presunuli k hranicim.A mimochodem Netanjahu financoval Hamas. Vyhovovalo mu, ze terorizuji a vrazdi obycejne “neposlusne” lidi. V Izraeli probihaji proti vlade demonstrace, ale to u nas v mediich neuvidite. Jedna Izraelska novinarka napsala, at lidi klidne jsou proizraelsti, ale ,at nepodporuji vladu. Jinak zajimave a poucne dokumenty treba 2dilny Odhaleny Arafat a nekolikadilny Jeruzalem mesto viry a svaru. Slo na Prima Zoom.
Den Noc Izraelska vlada a sionisticti osadnici pachaji roky take zlociny. Na ty dokumenty kouknete. Je to zajimave a zaroven strasne smutne
Luisa Tlačenka Prestante! Mě na islámisticky lži a vylhanou propagandu ISIL, která hodla vyvraždit LIDSTVIO a nastolit satanskej zkurvenej fašisnus NEDOSTANETE.
Zločiny islámu jsou 1) zneuživaní děti pro vylhané úcely – HANBA PALESTINĚ, že kupči z utrpenim vlasnich dětí. ALAHOVI HANBA.
2) stamiliardy od EU a od Kataru. Co zato udělali pro jiné lidi než zkurvený fašistický hitlerovsky vůdce teroristů? HOVNO ALAHOVO.
Dejte pokoj vladě Izraele a všemu, co se týká Izraele. Běžte do prdele s těma muslimansjýma sračkama. Obhajujete alahovy vrahy. ZKURVENÝ PROKLETY VRAHY.
Nepouživejte slovo sionista, satanisto! IZRAEL JE A BUDE.
VAŠE ISLAMSKÁ ZVĚRSTVA NEBUDOU PROMINUTA.
Den Noc a EU ty teroristy a vrahy uznala, jako vladu a jeste jim poslala prachy
zidi vrazdi a osn nic hnus
a ceska vlada nic toto potporuji cesi vrahy s nata a Izraele
Já četl na mnoho zdrojích že přes 300 tisíc mrtvých
Jan Svar muslim považuje za dobrou věc LHANÍ, islam povoluje lhát bezvěrcům
Den Noc ty stou izraelskou vlajkou, je mi jasné kdo je tvůj otec, jsi proti všemu co je lidské, tak jak tě to učí tvůj otec. Ale ve skutečnosti bojuješ sama proti sobě, ikdyž ti tvůj otec říká opak.
Pusťte si tehle dokument, a začne se vám ta mozaika skládat…
https://youtu.be/KiGnaK8uUJw
Za to muzou urcite rusove 👍👍👍
Mossad nic nevěděl? Nejlepší služba světa 🤣
Petr Samek ale vedel, veď Hamas vytvorili..
Fašistický Izrael môže všetko. Aj vraždiť po tisícoch.
Co je to proti 3mrtvým po ruském brutálním náletu.
Tomáš Kisza a proc nepomahame palestinskym uprchlikum? Paraziti z ukrajiny by meli uvolnit misto
Za mě super, jen tak dál. Info, co píše Raptor, je od Hamásu. Raptore, nápis také, že dosud je 49 lidí drženo téměř 2 roky v Gaze. A nechce složit zbrane. Doufám, že Gazu Yisrael srovná se zemí. Nejprve propusťte rukojmí bez podmínek a vydírání.
Tonickasu Blokovaná Tak ty jsi chodící rakovina, fakt. Blbka, co nic neví 🤮
Kristina Kristina a ty jsi neinformovaný debil K.K.
Tonickasu Blokovaná toto píše žena a matka, super, je to obrovský nepomer a mnohé je manipulácia
Tonickasu Blokovaná Dovzdělej se neznalá historie a reality!!! P….tzv. s krví na rukou dle zrůdného názoru!!! 👊👹☠️
Tonickasu Blokovaná Drblina
Tonickasu Blokovaná blokovanej mozek….. židi každej rok kradli kus území …… na místě palestiny bych udělal horší věci než oni…..
Tonickasu Blokovaná takže schvalujete genocidu? Apropo, jakou spojitost ma Hamas a Raptor? Nezapomněla jste si náhodou vzít leky?
Michal Fitberry Berka kdyby vam někdo takle brutálně zabil děti, co byste Vy udělal? Litoval ho? https://www.october7thattack.com/?fbclid=IwY2xjawItUxdleHRuA2FlbQIxMQABHePW2RvlYtdFaBZleaJeutp8YChA6CX6jMJT7jvY2QQITjVQxESRMBmgYw_aem_WECcDS_rlkMmB5R-ZX0rOQ
Tonickasu Blokovaná jste magor paní!!
Tonickasu Blokovaná a co děti,ti za to můžou ????
Dušan Hlaváč Ty děti jsou parchanti, vychovávány k nenávisti. Proberte se. Jsou to často lidské štíty Hamásu. Ale vy víte prd o poměrech na Blízkém východě.
Tonickasu Blokovaná koukám že ví o tom víte hodně,, takhle uvažovali fašisti,,, jste fašistická zrůda…..
Tonickasu Blokovaná za to ty budeš odborník cítím z tebe nenávist a pohrdání a parchant je ten co tě dělal nicko
Dušan Hlaváč oni své děti ověšujou vybušninama, nechávaji je hladovět, aby vydélavali na jejich utrpení. 250 miliard ročně od EU; dalši stamiliardy od Kataru a pak ze sbirek od naivních darců.
Hamas = ISIL = Hizbalah = Boco Haram = Taliban.
Vrazi, co uči 4 děti hak uřiznout člověku hlavu. Vrazi, kteri ze svých dětí vychovavají vrahy.
Hanba Palestině, že necháva své děti trpět, aby vůdci teroristů na něm mohli vydělavat. Vůdci teroristů jsou bohatší než Donald Trump! Politujte izraelské děti, z těch mohli být lékaři, inženýři a uzitečni lidé Z děti palestinckych vrahů, rostou zase VRAZI.
Tonickasu BlokovanáTonickasu Blokovaná prase fašistický !!
Tonickasu Blokovaná „Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst.pisou o tobě
Odkud je prevzata ta fotografie ? Z jakeho zdroje informaci. Nebo je pouze ilustracni ?
Mazav Zavma ses asi blbej fasista a vrah deti co