Američané pochybují o duševním zdraví prezidenta Bidena

Pochybnosti Američanů o duševním zdraví amerického prezidenta se ukázali v průzkumu provedeném známou agenturou AP. Ukázalo se, že celých 63% dotázaných pochybuje o zdravém rozumu prezidenta a jeho mentálních schopnostech vykonávat svěřenou funkci.
Na výsledky průzkumu reagovala i mluvčí Bílého domu, podle jejích slov ona sama žádné pochybnosti nemá. Prezident Biden fit, zcela ve formě vykonávat svěřené funkce včetně funkce prezidenta USA a vrchního velitele armády USA.
Bidenův projev a chování jsou někdy kritizováni za jeho přeřeknutí, zaváhání, šlofíky nebo fyzické zaškobrtnutí. Tyto jevy však prý nejsou nutně důkazem jeho zhoršeného zdraví nebo mentálního úpadku. Biden trpí od dětství koktavostí, která může ovlivnit jeho řeč. Biden také čelí velkému tlaku a stresu, které jsou spojeny s prezidentskou funkcí. Biden také přiznal, že je někdy “nepozorný” nebo “nepřesný” ve svých výrocích. 
Lékař Bílého domu Kevin O’Connor ve své zprávě uvedl, že Biden “zůstává zdravým, energickým osmdesátiletým mužem, který je schopen úspěšně vykonávat prezidentské povinnosti”.  O’Connor také zdůraznil, že Biden nemá žádné příznaky postcovidového syndromu, poté co prodělal mírnou infekci koronavirem v létě 2021.

About A&F

Check Also

Voice of Europe operace idiotů nebo akce pro idioty a provokace?

Prolog a vůbec to nejdůležitější, ještě je čas zabránit globálnímu střetu. Hned na začátku je …

Ekonomická zóna Xiamen – proměna rybářské vesnice v globálního průmyslového partnera

Huli v Xiamenu vyvažuje ekonomiku a ekologii pomocí parků, v nichž sídlí firmy a továrny …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *