Facka ta sedla aneb jak Procházková bojující proti dezinformacím napadla kolegu novináře

Padla facka na mezinárodním novinářském fóruaneb pi Procházková z Deníku N už nebojuje jen perem a slovy, ale tentokrát vzala spravedlnost přímo do svých rukou a napadla kolegu novináře, nelíbil se jí jeho článek.

RaptorTV.cz záměrně uveřejnilo video v celé jeho délce a pouze s nejnutnější komentářem. Nejsme soudce ani vyšetřovatel, nezkoumali jsme, co se stalo týden, měsíc nebo rok předtím.Co se stalo není podle nás ani rozhodující, akce proběhla na názorovém novinářském fóru, kam všichni aktéři přijali pozvání jako novináří a měli tento status přiznán hostitelem. Nikdo je nenutil přijít. Přišli dobrovolně, měli by respektovat novinářská pravidla i své kolegy, přestože s nimi nesouhlasí. Vznikla teorie o předem připravené provokaci. Pokud tedy můžeme o něčem takovém spekulovat, tak je to přesně obráceně než uvádí pí Procházková.

Realitou je, že do “konfliktu” se dostal fotograf Deníku N s novinářem agentury Sputnik, paní Procházková v něm nebyla vůbec zapojena. Zapojila se sama, přestože konflikt se jí nijak netýkal. Redaktora agentury Sputnik nejdříve slovně napadla, redaktor nijak nereagoval, poté dále eskalovala konflikt, tentokrát už přímo fyzickým útokem, první rána šla na mobilní telefon, nebyla náhodná ale cílená. Pí. Procházková se nespokojila ani s tímto útokem. Rozhodla se v útoku pokračovat a tentokrát zaútočila přímo na hlavu pana redaktora. Koluje blábol, že se jednalo o jakousi společenskou facku spíše gesto. Ne, šlo o ránu vedenou silou rukou vedenou nenávistí. Teď se můžeme vrátit ke spekulaci “provokace”. Ano, možná pí Procházková čekala, že ani tři bezprostředně po sobě následující útoky redaktor Sputniku neustojí a dojde alespoń k sebeobraně, když ne přímo k protiútoku, a ona pak bude moci společně se svým kolegou věc pěkně rozmáznout. Historka jak byla napadena samotným “Putinem” s cílem ji navždy umlčet, by se jí hodila. Věřím, že by si dokázala i roztrhat šaty a poležet minimálně pár dní v nemocnici. Nic takového se ale nestalo, redaktor Sputniku všechny útoky pí Procházkové ustál se stoickým klidem, prakticky vůbec nijak nereagoval.

U pí Procházkové se žádná sebereflexe či snad dokonce omluva nedostavila. Naopak její liberální fanoušci začali křičet: “Děkujeme, dal bych mu ještě jednu, šmejdovi” nebo “Ženská facka je něco jiného než mužská facka. ˇŽenská facka tam jde o čest a výchovu, ne o násilí”. Respektive ti, co píší lži a manipulace, si fackování zaslouží. Novinář nikdy nelže, když lže, není to novinář, ale “lovná zvěř” a šmejd. Toto schvalování nasílí v zájmu “pravdy a lásky” není nic neobvyklého, jen tentokrát opět dostalo svoji konkrétní podobu.Jak jsem kdysi za socíku slýchával, demokracie bude, ale nebude pro každého, ideoví odpůrci si ji prostě nezaslouží, musíme vzít spravedlnost do svých rukou, že “liberálové”.
  video z incidentu naleznete na YouTube kanálu Raptor TV Live zde: https://youtu.be/dzqrGKu7tr4
  Žarko Raptor Jovanovič

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

vakcína Sputnik V

Němci toho mají dost, nakoupí Sputnik V

Německo má zájem o nákup Sputnik vakcíny, přestože Evropská komise nemá v úmyslu jednat s …

Facebook bezpečnost

Unik citlivých dat o stovkách miliónů uživatelů Facebooku

Mezi uniklými uživatelskými daty z Facebooku, která se o víkendu objevila na internetu, jsou i …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *