Jak “Milión chvilek” narazil na národní zájmy USA aneb od “Trojmoří” dejte ruce pryč

Spolek Milión chvilek pro demokracii vyhlásil v reakci na zvolení Stanislava Křečka obudsmanem sérii protestních akcí pod názvem “Nechceme jít cestou Madarska a Polska” a tvrdě narazil. Téma protestů, pro něj asi neočekávaně, totiž aktivovalo výstražný systém chránící americké národní zájmy. Do boje tak musela okamžitě povstat alespoń ta část ODS dlouhodobě zastupující zájmy USA, konkrétně tedy p. Jan Zahradil a p. Alexandr Vondra.

Útok na klíčové členy V4, americké spojence v Evropě, Polsko a Madarsko je i útokem na V4 potažmo to co bývá označováno jako V4+ což už zase pro změnu není nic jiného než projekt “Trojmoří” respektive starého dobrého předválečného projektu”Mezimoří”. Pod různými názvy mluvíme prakticky o demarkačním pásmu oddělujícím Východ a Západ Evropy a trumfové kartě USA v Evropě a to nemohou USA tolerovat ani Minářovi.
Polsko, klíčový spojenec USA v Evropě bude v tomto projektu hrát důležitou úlohu. Připomeńme si, že projekt Trojmoří přijel do Polska osobně podpořit prezident USA D. Trump a nepřijel s prázdnou, USA jsou připraveni projekt podpořit více než miliardou dolarů.

Trojmoří V4+

 

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

očkování Covid19

SÚKL eviduje 36 úmrtí po očkování Covid19

Za poslední týden lékový ústav zaznamenal pět případů úmrtí, která nastala po očkování proti covidu-19. …

Holandsko zastavilo vakcinaci Astra Zeneca

Holandsko dnes pozastavilo vakcinaci s vakcínou Covid 19 od AstraZeneca, následuje tak Irsko, Dánsko a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *