Jak se v Praze z chodníku sebevrahů, stal chodník smrti pro všechny

Určitě jste si všimli kampaně vládnoucí koalice v Praze, jak stihla dát do pucu za 14 dní chodník, na který Praha čekala desítky let.
Co Vám ale politici a jejich spřátelená média zatajila? Původně se na 30 cm široký chodník pustil opravdu jen sebevrah a byl prakticky nepoužívaný, dnes si na něj začínáme zvykat, ale má to háček, typicky v socialistickém stylu.Jaký? Nová dálnice pro chodce končí po 200 m pod koly automobilů. Politici se hrdě naparují před kamerou na začátku chodníku, bijou se v prsa jak zvládli to co jiní ne. Skutečnost je ale taková, že chodník je vlastně trzchtýřem smrti, který Vás ale nasaje a nepustí, protože se na jeho konci ocitnete v pasti. Chodník končí, přechod žádný, jedinou možnost máte vrhnout se do vozovky pod kola automobilů.
Novodobí chytráci nezřídili vůbec chodník vedoucí až k nádraží, dokonce ani přechod nebo alespoň výstražnou značku pozor chodci, nedali umístit, nic, o mimoúrovňové komunikaci nemluvě.
Prostě jen populistická akce ve stylu socialistických let, která kritizují.

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

Celosvětová socialistická revoluce pod pláštíkem koronaviru

Ekonomická opatření spojená s pandémií koronaviru jsou vlasně celosvětovou globální socialistickou revolucí. Paradoxní až ironické …

Ministr Hesenska neunesl tlak koronavirové pandémie, spáchal sebevraždu.

Dlouholetý ministr financí Hesenska Thomas Shaeffer byl nalezen mrtev nedaleko vlakové tratě, s největší pravděpodobností …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Click to Hide Advanced Floating Content
Hodnocení

Facebook Comments

Click to Hide Advanced Floating ContentHodnocení

Facebook Comments