Kauza Nela Lísková aneb jak se krátká sukně stala metlou “domobrany”

Včera jsme se dočetli, že Nela Lísková odchází z “velitelské” pozice jednoho uskupení, které bývá označováno jako “domobrana”.
Měla odejít sama v reakci připravovaný “puč”, kterého se měla stát “obětí”, aby další členové mohli stanout na kandidátkách SPD, alespoń takto to bylo předem avizováno v pátek a udajně se i v sobotu stalo. Ono to bude, ale bude trochu jinak.

koncem roku 2015 napsala: “Spojili jsme síly s Markem Obrtelem a tento problém řešíme. Uděláme maximum pro sjednocení pořádajících subjekt  v jednu velkou demonstraci…chci stmelovat.”

Nela Lisková neztrácí humor a schopnost rychle měnit názor,
poté co vystřídala několik politických stran a projektu, kde ničeho nedosáhla, krom jejich zostuzení či zapomnění, dnes opouští pro změnu”domobranu”. Důvod je jednoduchý, aby se opět mohla zapojit či rozvracet jinde, její ůkol je vždy stejný, být u toho, subjekt do kterého pronikne neutralizovat, rozvrátit a pokud možno ovládnout, stejnou úlohu splnila i v “domobraně”, sice o sobě vždy tvrdí, že chce stmelovat, ale realita je právě opačná. Připomeňme si, že napočátku byla “domobrana” jen jedna, opírající se o bývalé vojáky v záloze, byla to právě Nela Lísková, která tento subjekt rozvrátila a sama se stala členkou nejužšího vedení nového subjektu. Ráda se ukazuje a podává burcující velkohubá prohlášení, když nepomohou manipulace dočasně zabere poodhalené kolínko, o to tvrdší často bývá vystřízlivění, kdy v lepším případě přijdete jen o množství času a promarněných příležitostí.

Co tedy májí znamenat poslední události kolem Nely Lískové?
“puč”, na který se připravila a i ho sama vyvolala, o své rezignaci informovala několik měsíců předem, zbytek mohl proběhnout potichu a formálně. Nela Lísková ale potřebovala si zachovat tvář, z neuspěchu udělat uspěch a hlavně spustu humbuku kolem něj ji má jen zviditelnit a připravit pole pro další její aktivity.
Vše není nic jiného, než konec další kapitoli a splněný úkol, “domobrana” již prakticky neexistuje, nemá v očích těch co touží po moci a ovládání žádnou perspektivu. Nela Lísková má splněno a její chlebodárci pro ní chystají další misi, určitě o ní zase uslyšíme, vstoupí do dalšího nadějného vlasteneckého subjektu aby zajistila svým nadřízeným vliv a kontrolu, samozřejmě tento subjekt zase s povykem opustí když už pro ně nebude zajímavý, Takže závěrem, určitá slabost pro hezké ženské nohy a krásné sny je pochopitelná, ale ve vlastním zájmu, držte se zpátky.

https://wp.me/p9qPQW-CY

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

vakcína Sputnik V

Němci toho mají dost, nakoupí Sputnik V

Německo má zájem o nákup Sputnik vakcíny, přestože Evropská komise nemá v úmyslu jednat s …

Facebook bezpečnost

Unik citlivých dat o stovkách miliónů uživatelů Facebooku

Mezi uniklými uživatelskými daty z Facebooku, která se o víkendu objevila na internetu, jsou i …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *