Kauza Nela Lísková aneb jak se krátká sukně stala metlou “domobrany”

Včera jsme se dočetli, že Nela Lísková odchází z “velitelské” pozice jednoho uskupení, které bývá označováno jako “domobrana”.
Měla odejít sama v reakci připravovaný “puč”, kterého se měla stát “obětí”, aby další členové mohli stanout na kandidátkách SPD, alespoń takto to bylo předem avizováno v pátek a udajně se i v sobotu stalo. Ono to bude, ale bude trochu jinak.

koncem roku 2015 napsala: “Spojili jsme síly s Markem Obrtelem a tento problém řešíme. Uděláme maximum pro sjednocení pořádajících subjekt  v jednu velkou demonstraci…chci stmelovat.”

Nela Lisková neztrácí humor a schopnost rychle měnit názor,
poté co vystřídala několik politických stran a projektu, kde ničeho nedosáhla, krom jejich zostuzení či zapomnění, dnes opouští pro změnu”domobranu”. Důvod je jednoduchý, aby se opět mohla zapojit či rozvracet jinde, její ůkol je vždy stejný, být u toho, subjekt do kterého pronikne neutralizovat, rozvrátit a pokud možno ovládnout, stejnou úlohu splnila i v “domobraně”, sice o sobě vždy tvrdí, že chce stmelovat, ale realita je právě opačná. Připomeňme si, že napočátku byla “domobrana” jen jedna, opírající se o bývalé vojáky v záloze, byla to právě Nela Lísková, která tento subjekt rozvrátila a sama se stala členkou nejužšího vedení nového subjektu. Ráda se ukazuje a podává burcující velkohubá prohlášení, když nepomohou manipulace dočasně zabere poodhalené kolínko, o to tvrdší často bývá vystřízlivění, kdy v lepším případě přijdete jen o množství času a promarněných příležitostí.

Co tedy májí znamenat poslední události kolem Nely Lískové?
“puč”, na který se připravila a i ho sama vyvolala, o své rezignaci informovala několik měsíců předem, zbytek mohl proběhnout potichu a formálně. Nela Lísková ale potřebovala si zachovat tvář, z neuspěchu udělat uspěch a hlavně spustu humbuku kolem něj ji má jen zviditelnit a připravit pole pro další její aktivity.
Vše není nic jiného, než konec další kapitoli a splněný úkol, “domobrana” již prakticky neexistuje, nemá v očích těch co touží po moci a ovládání žádnou perspektivu. Nela Lísková má splněno a její chlebodárci pro ní chystají další misi, určitě o ní zase uslyšíme, vstoupí do dalšího nadějného vlasteneckého subjektu aby zajistila svým nadřízeným vliv a kontrolu, samozřejmě tento subjekt zase s povykem opustí když už pro ně nebude zajímavý, Takže závěrem, určitá slabost pro hezké ženské nohy a krásné sny je pochopitelná, ale ve vlastním zájmu, držte se zpátky.

https://wp.me/p9qPQW-CY

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

New Yorku chybí zdravotní sestry, nabízí jim 100 dolarů za hodinu

New York se snaží zaplnit tisíce volných míst zdravotních sester, verbuje je po celých USA …

Evropa i USA udělaly velkou chybu, izolace a rouška základ boje s koronavirem

Evropa i USA udělaly velkou chybu. Koronavirus se přenáší kontaktem a kapénkovou infekcí. Kapička hraje …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Click to Hide Advanced Floating Content
Hodnocení

Facebook Comments

Click to Hide Advanced Floating ContentHodnocení

Facebook Comments