Modernizace venkova se i v Číně stává důležitým tématem.

Poslankyně Shen Yanfen je lídrem v podpoře modernizace venkova mezi mladými lidmi v Guangzhou (Kuang-čou) regionu.

V Guangzhou, což je jedno z největších měst v Číně, se modernizace venkova stává stále důležitějším tématem. Mladí lidé v tomto procesu hrají klíčovou roli. Jaké způsoby se na podporu a modernizaci venkova mezi mladými lidmi používají:

Vzdělávání a know-how: Investovat do vzdělávání a odborné přípravy mladých lidí na venkově. Poskytovat jim know-how a dovednosti potřebné pro moderní zemědělství, podnikání a udržitelný rozvoj.


Finanční podpora: Zřizovat fondy a granty, které mladým lidem umožní rozvíjet podnikání na venkově. To může zahrnovat financování nových technologií, infrastruktury a inovativních projektů.


Podpora inovace: Vytvářet prostředí, které podporuje inovace a kreativitu. Mladí lidé by měli mít přístup k informacím, mentorům a možnostem spolupráce.


Sdílení zkušeností: Pořádat konference, workshopy a setkání, kde se mladí lidé mohou sdílet své zkušenosti a navzájem se inspirovat. To může pomoci vytvořit síť spolupráce a podpory.


Podpora udržitelného zemědělství: Mladí lidé by měli být motivováni k udržitelnému zemědělství a péči o životní prostředí. To může zahrnovat podporu ekologického zemědělství, snižování odpadu a ochranu přírody.


Modernizace venkova je klíčovým faktorem pro udržitelný rozvoj a kvalitu života na venkově. Je důležité, aby mladí lidé měli příležitosti a podporu při realizaci svých nápadů a snah o změnu.

Facebook Comments

About A&F

Check Also

Ukrajina směřuje k porážce píše Politico

Víte proč? Málo munice, málo zbraní? Nemá kdo bojovat? Je to mimo jiné proto, že …

Svět okem Raptora 17/24 CZ

V dnešním díle magazínu Svět okem Raptora promluví profesor Zhu Min o spolupráci Číny a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *