Němci, Rakušané a Francouzi protestují proti americké letecké základně v Německu.

Americká letecká základna Ramstein v Porýní-Falcku vyvolává silné kontroverze mezi občany a to dnes hlavně díky válce na Ukrajině a bezpečnostním riziku s tím spojeným.

Je to největší americké letecké zařízení mimo Spojené státy, s plochou 1 400 hektarů a až 50 000 Američanů žijících na základně. Zde se provozuje nejen letectví, ale také satelitní relační stanice pro mezinárodně „vysoce kontroverzní” americké mise v Africe, na Středním východě a jinde. Nedávno se také konaly také protesty proti využívání bezpilotních letounů na této základně. Německé úřady mají omezený vliv na provoz americké letecké základny Ramstein. Základna je pod jurisdikcí Spojených států a řídí se americkými vojenskými předpisy. Německá vláda však může vyjádřit své obavy a požadavky týkající se provozu základny, ale konečné rozhodnutí je v rukou amerických úřadů. Je to komplexní situace, která vyžaduje spolupráci mezi oběma zeměmi. Celý díl Svět okem Raptora na YouTube https://youtu.be/lB2JxIDw2F8

Facebook Comments

About WRC

Check Also

Vietnamský premiér posiluje strategické partnerství s Čínou.

Vietnamský premiér posiluje strategické partnerství s Čínou.

Na středečním setkání mezi nejvyšším čínským politickým poradcem Wang Hunningem a vietnamským premiérem Pham Minh …

Číňané obdrželi vzorky z Měsíce a nyní je budou zkoumat.

Číňané obdrželi vzorky z Měsíce a nyní je budou zkoumat.

Čínský návratový lunární modul, součást mise sondy Chang’e 6 se úspěšně vrátil z Měsíce. Sonda …

30 comments

 1. Muslimáci a komouši

 2. jo,jo. bylo jich tam asi třicet.

 3. Václav Rajský

  Okupanti z každé země, táhněte domů! Hlavně USA!

  • Marcela Franková

   Václav Rajský Vy raději ten bordel a chalifát co tam mají Němci??

  • Václav Rajský

   Marcela Franková Něco takového jsem neřekl, jen jestli víte, že dnes mají USA mimo svou zem přes 260 základen, na kterých neplatí právo tamějších zemi.

 4. Pár uřvanych pro ruských fašounu

 5. František Židek

  Vyhnat je všechny do usa.

 6. maji rozum jn cesi sou hloupej narod nic nemaji a kecaji

 7. usa agresor a vrah narodu jen vrah je potporuje

 8. Tragedie, když každý příspěvek konci textem skoro stejně dlouhým: Pošlete prachy. ☹️

 9. Miroslav Louma

  Za či peníze? Rusko, Čína?

 10. To je dobře ať tahnou odkud přišli

 11. Tak tohle Rusové platí alespoň z části na 100%

  • Ivan Mohr cože 🤣?

  • Ivan Mohr co si to napsal za sračku?!

  • Tak Raptora platěj už roky.A věřím,že tahle nesmyslná demonstrace,která nemá jiný cíl než šířit strach,je taky organizovaná z jejich peněz.Mimochodem,klídek,ať z toho vzrušení tu sračku nedostanete.

  • Ivan Mohr ty už si zesraný co??

  • Dan Markup Já ne.Nemám proč.Ale tebe to nějak rozrušilo.

  • Ivan Mohr hlupaku ses nemocnej nebo potporujes vrahy s usa

  • Jaromir Hutin Tak tedy mi chvíli trvalo,než jsem si to přeložil do češtiny.Ne,já já nepodporuji vrahy z Ruska.Momentálně tu v okolí vraždí občany jiného státu oni.A jinak jsem úplně zdravý.

  • Ivan Mohr Až na hlavu,jsi zdráv.

  • Zdeněk Šulc Nejsou argumenty,přicházejí urážky.

  • Ivan Mohr To není urážka,to je fakt.Takový to blábol, může napsat jen,Nemocná hlava.Zasr…..AMÍCI,vraždí po celém světě a to Vám nevadí? Člověče, proberte se.Vykašletena České zpravodajství a hledejte i v jiných tiscích světových.

  • Zdeněk Šulc Dějiny mám,na rozdíl od vás poměrně dost prostudované.Nikdo netvrdí,že Amíci jsou zlatí chlapci a nikde nic neposrali.Ale nikdy,NIKDY v posledním století si neukousli kus cizího území a netvrdili že je jejich.Mimochodem,oni zlatí ruští chlapci se vracejí k móresům SSSR,který napadl a anektoval kde co( místní obyvatelstvo z toho nikdy fakt nebylo nadšené)V Litvě,Lotyšsku a Estonsku dodnes oslavují jejich příslušníky SS.Protože je oprávněně považují za bojovník za svobodu proti SSSR .Celá tahle válka je o tom,že si chtěl Putin ukousnout celou Ukrajinu najednou za tři ny,ale nějak to nevyšlo a máme tady dva a půl roku válku,kde na obou stranách jsou statisíce mrtvých a raněných.

  • Ivan Mohr Kdyby Ukrouši, neupalovali lidi v ODĚSE, a neodstřeloali východ Ukrajiny,tak by se toto nedělo. OD 2004 tam bylo dost mrtvých a ty Zmrdi Nacistický Banderovci,si tam mohly vraždit koho chtěly? Tak jestli toto uznáváte,tak jste prostě Tydýt.Již s Vámi,nedám Koment.Jinak Ukrajinu,přiřkl LENIN.

  • V Oděse dodnes není jasné kdo to zapálil.Viděl jsem dokument(ne hraný),kde tam házeli zespodu zápalné lahve nahoru a z oken a ze střechy zase dolů.Tohle je hodně smutná historie,ale viníka pohledat.A povstání na východě vyprovokovali agenti FSB.Takový Strelkov se dodnes chlubí,že tuhle válku vyvolal on.Bez nich by se tam nic takového nestalo.A samozřejmě okamžitý nástup ruské armády.Jak pravil Putin,dobrovolníci,kteří ve volném čase podporují povstalce.To je blbost,co?V Ruské armádě.To je něco jako půl milionu čínských dobrovolníků v Koreji.Jestli je dnes někdo nacistý zmrd,tak se musíte obrátit na zemi,kde tomu odpovídá způsob vlády.Rusko.

  • Ivan Mohr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *