NĚMECKO: Konec Merkelové – nejhorší kancléřky od roku 1945

NĚMECKO: Konec Merkelové – nejhorší kancléřky od roku 1945
 
Konečně zmizí Merkelová, nejhorší a nejškodlivější kancléřka od Hitlera…
Příští čtvrtek bude velký den odchodu Angely Merkelové. nastoupí nový kancléř a vláda. Snad tato neomarxistická ďáblice konečně navždy zmizí ze scény. Merkelová byla nejhorší kancléřkou od dob někdejšího monstra Hitlera. Žádný kancléř od té doby nestál místní obyvatele více bilionů a nezruinoval zemi víc než oni. Posledních 16 let byla úplná katastrofa.
zdroj: spolkové kancléřství Německa
Pro pořádek:
Zatímco Merkelovou lze na začátku globální bankovní krize od roku 2007 obviňovat z nezkušenosti a neopatrnosti, celá věc se zvrhla v gigantickou státní dluhovou krizi, v níž Merkelová zcela porušila maastrichtské a lisabonské smlouvy EU a její vlastní volební sliby, zachránit zkrachovalé státy, jako Řecko a nezákonně rozdaly stovky miliard eur do zahraničí. Vlastně to dělají dodnes.
Pak následovala záchrana eura „bez alternativy“. Připomeňme EFSF, ESM, fiskální unii, rozšíření práv ECB, Evropskou bankovní unii a všechny ochranné akce eura. Daňový poplatník z toho neuvidí ani cent navíc. Cizinci dlouho určovali náš státní rozpočet. Merkelová při tom promrhala miliardy.
Pod jejich výhradní kontrolou byly peníze německých daňových poplatníků bez kontroly převáděny do Bruselu a evropští vysocí úřednicí určují, co se s nimi stane. Za šílené tisknutí peněz v ECB za Draghiho a Lagardeové, je z velké části také zásluha Merkelové, která zabránila každému Němci usednout na židli ECB.
Aktuálně máme šestiprocentní inflaci a jedno procento mínus úroky, což znamená, že se majetek německých střadatelů vypařuje o mínus sedm procent ročně. Kancléřka Merkelová neudělala nic, což je průšvih. Řecko má dnes větší dluh než kdykoli předtím a euro není zachráněno.
V roce 2011 zde fyzička Merkelová přes noc nezákonně odstavila jaderné elektrárny na Rýnu a Neckaru kvůli povodni na hladině moře v Japonsku a sama iniciovala neúspěšný energetický přechod, který nás také stojí biliony eur..
Nyní jsou každý rok vyřazeny ze sítě a vyhozeny do povětří miliardy drahých jaderných elektráren. A proto stavíte tisíce větrných mlýnů. Idiocie jako žádná jiná! Už žádné spolehlivější napájení, ale hrozí výpadek proudu.
zdroj: spolkové kancléřství Německa
Pak přišla v roce 2015 uprchlická krize. Merkelová jako hlava státu naprosto selhala, otevřela hranice a pustila dovnitř každého, kdo chtěl, bez papírů a kontrol. Za toto totální selhání státu se všemi důsledky může Merkelová. Porušila přísahu spolkové kancléřky.
Tato invaze dvou milionů lidí z celého světa nebyla „pro dobro německého lidu“, ale nenapravitelná škoda pro lid a stát. Nic „nedosáhla“, ale od té doby utopila v ilegální migraci nejméně jeden bilion eur.
zdroj: facebook memes
Jak již bylo zmíněno v úvodu: Žádná kancléřka po roce 1945 nepromrhala zbytečně tolik bilionů eur jako Merkelová, žádná kancléřka nám místním neublížila tak zločinně jako tato perverzní žena, která všechna svá rozhodnutí vždy činila proti místním občanům. V každé normální zemi na světě kromě Germoney by Angela Merkelová už dávno byla ve vězení.
Zdroj: Bundestag
Autor: Redakce, Praha, ČR, 30.11.2021
 
Zdroj:

https://www.pi-news.net/2021/11/endlich-verschwindet-mit-merkel-uebelste-und-schaedlichste-kanzlerin-seit-hitler/

Hodnocení

Facebook Comments

About TGM

Check Also

ERIK BEST: Úspěšní bývalí politici

ERIK BEST: Úspěšní bývalí politici Pokud poslanec STAN Jan Farský podlehne sílícímu tlaku a kvůli …

USA: Trumpův návrat & podpora kandidátů za Republikány

  USA: Trumpův návrat & podpora kandidátů za Republikány Čím dál víc se vyjasňuje situace …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *