„Pane prezidente, Francie čeká na revoluci proti nejistotě a imigraci“

Francie čeká na nového generála…

Po vraždě mladíka Thomase v Crépolu (zabili jej migranti s výkřiky “přišli jsme zabíjet bělochy”) poslal právník a prezident Centra pro úvahy o vnitřní bezpečnosti (CRSI) Thibault de Montbrial otevřený dopis prezidentovi Francie Emmanuelu Macronovi

“Pane prezidente republiky, Francie je nyní na pokraji propasti. Už si nemůžeme dovolit ani minutu popírání nebo relativismu . Tato intelektuální zbabělost skrývá realitu, jíž se naši vůdci po desetiletí poddávají antifonami, podle nichž násilí vždy existovalo, nebo že Francie je ze své podstaty zemí imigrace, nebo dokonce že integrace neprobíhá. Zbabělost a odříkání, velké nebo malé, způsobily tolik škody.”

“Jak můžeme přijmout, že 26 % obětí fyzického násilí migrantů jsou příslušníci policie?”

“Francie už nemá roční období: zná jen zimu delikvence, zimu imigrace, zimu islamismu. Smrtelné přestřelky, vraždy nebo pokusy o vraždu nebyly nikdy vyšší od doby, kdy byly tyto údaje shromážděny.”

Francie musí urychleně jednat pro začátek v těchto třech bodech:

“Dočasně opustit Schengen a znovu získat kontrolu nad našimi hranicemi.”

“Pozastavte konvence s nadnárodními institucemi, jako je EU, NATO, které nás omezují v otázkách suverénních záležitostí. Politickou váhu v Evropě k tomu mají pouze Francie a Německo. Pojďme na to. Není pochyb o tom, že mnohé evropské státy nám budou vděčné a budou nás následovat.”

“Na diplomatické úrovni zavést skutečnou politiku autority vůči emigračním zemím, zejména Alžírsku, a výrazně zpřísnit pravidla pro přístup ke státní příslušnosti-občanství.”

Nová ústava a Francie!

“Poté budeme muset reformovat naši ústavu, abychom začlenili základní ústavní štít, který zachová tuto znovu získanou suverenitu.”

“Pane prezidente, země čeká na revoluci proti nejistotě a přistěhovalectví. Strach musí opustit žaludky poctivých lidí.”

“Dlužíte to francouzskému lidu a také to dlužíte cizincům, kteří souhlasili s dodržováním našich pravidel společného života tím, že se začlenili do naší země, respektovali ji a milovali ji. Vděčíte za to naší vzácné demokracii, kterou je třeba chránit.”

“Pane prezidente republiky, za náš národ, za jeho lid, za Francii, jednejte!”

Autor: Redakce, Praha, ČR, 1.12.2023

Zdroj:

https://www.valeursactuelles.com/politique/exclusif-thibaut-de-montbrial-m-le-president-le-pays-attend-une-revolution-contre-linsecurite-et-limmigration

Facebook Comments

About TGM

Check Also

Tisíce lidí protestují v Německu proti vojenské pomoci Ukrajině My musíme nově definovat náš vztah k USA, a to tak, že musíme také redefinovat náš vztah k Rusku říkají protestující...

Tisíce lidí protestují v Německu proti vojenské pomoci Ukrajině

Tisíce lidí protestují v Německu proti vojenské pomoci Ukrajině My musíme nově definovat náš vztah k USA, a to tak, že musíme také redefinovat náš vztah k Rusku říkají protestující...

Smrt dezertéra Ruský dezertér nalezen mrtvý ve Španělsku, půl miliónu dolarů vyplacených za dezerci si moc neužil...

Smrt dezertéra

Smrt dezertéra Ruský dezertér nalezen mrtvý ve Španělsku, půl miliónu dolarů vyplacených za dezerci si moc neužil...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *