Pozor koronavirus vyvolává mimořádné rojení hlupců. Hrušínský, Pehe, Hřebejk a spol.

Koronavirus, resp. nutná opatření s jeho šířením spojená vyvolal mimořádnou kritiku hlupců, kteří se často vyjadřují ke všemu a jejich názor je spíše politický než racionální a praktický. Z úst těch, kteří sami sebe považují za elitu národa jsme se tak dověděli, že koronavirus je ve službách Babiše a hnutí ANO, které ho zneužívá ke svým politickým cílům a že vlastně nejde o noc jiného, než premiérem Babišem spolčeným s xenofóby, fašisty a diktátory, dobře promyšlenou taktiku likvidace svobody a politické konkurence v naší vlasti. A první na ráně je prý Česká televize, pak přijde zrušení voleb.

Buditel národa Jan Hrušinský se tak nechal slyšet:” Zákaz demonstrací? Stanné právo – pod hrozbou 3 miliónů korun pokuty jen kvůli tomu, aby se nemluvilo problémech trestně stíhaného komunistického udavače?!!! ! S.O.S.!!!!!!! Kdo už konečně zakáže šíření smrtelného viru StB?!!!!! Kdo už konečně pošle do karantény všechny Bureše a Falmery, Zemany a Klause, všechny prodejné Marky Prchaly, schopné udělat pro prachy a pocit moci cokoli?!!!!!”

Umělce Hrušinského trumfoval akademik Pehe prohlášeními:”Babišův politický kompars, zvaný ANO, má sice o něco více než 100 lidí, ale naštěstí se nepotřebuje scházet, protože ředitel firmy vše zvládne sám. Vnitrostranická demokracie tak není díkybohu kvůli koronaviru v ohrožení.” a hned následujícím blábolem:”Nevíte, jestli Bezpečnostní rada státu už rozhodla, že se ruší podzimní volby i volby do PS příští rok, a všem občanům se důrazně doporučuje vstoupit do hnutí ANO?”

Myslíte si, že už větších hlupců není? Mýlíte se, režisér Hřebejk je dokázal trumfnout.

Jana Hřebejka citujeme: “Koronavirus je ideálním spojencem ANO, fašistů a komunistů při pokusu převzít ČT v situaci zákazu demonstrací.”

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

Hřib v “Máme slovo”, SSSR byl první dva roky války spojencem Hitlera

Nehorázná lež šířená ve jménu přepsání dějin ústy primátora Prahy. Dává mu k tomu ochotně …

Jak se mění historie aneb Jílková a “Máte slovo”. Koněv nařídil bombardování v míru, aby povraždil ženy a děti.

Sledovat “Máte Slovo” je obecně zážitek jen pro otrlé. Pořad celkově připomíná totalitní divadelní soudní …

2 komentáře

  1. Ať je podpoří miliónová chvilka kterou podporují má peněz víc než dost

  2. Uzurpátoři z vlády

    “Zmocnit se státu” zní legračně od někoho, kdo ovládá zbylých cca 70% :c) Také je super to nadávání do estébáků od někoho, kdo byl … taky estébák ;c)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *