Pozor koronavirus vyvolává mimořádné rojení hlupců. Hrušínský, Pehe, Hřebejk a spol.

Koronavirus, resp. nutná opatření s jeho šířením spojená vyvolal mimořádnou kritiku hlupců, kteří se často vyjadřují ke všemu a jejich názor je spíše politický než racionální a praktický. Z úst těch, kteří sami sebe považují za elitu národa jsme se tak dověděli, že koronavirus je ve službách Babiše a hnutí ANO, které ho zneužívá ke svým politickým cílům a že vlastně nejde o noc jiného, než premiérem Babišem spolčeným s xenofóby, fašisty a diktátory, dobře promyšlenou taktiku likvidace svobody a politické konkurence v naší vlasti. A první na ráně je prý Česká televize, pak přijde zrušení voleb.

Buditel národa Jan Hrušinský se tak nechal slyšet:” Zákaz demonstrací? Stanné právo – pod hrozbou 3 miliónů korun pokuty jen kvůli tomu, aby se nemluvilo problémech trestně stíhaného komunistického udavače?!!! ! S.O.S.!!!!!!! Kdo už konečně zakáže šíření smrtelného viru StB?!!!!! Kdo už konečně pošle do karantény všechny Bureše a Falmery, Zemany a Klause, všechny prodejné Marky Prchaly, schopné udělat pro prachy a pocit moci cokoli?!!!!!”

Umělce Hrušinského trumfoval akademik Pehe prohlášeními:”Babišův politický kompars, zvaný ANO, má sice o něco více než 100 lidí, ale naštěstí se nepotřebuje scházet, protože ředitel firmy vše zvládne sám. Vnitrostranická demokracie tak není díkybohu kvůli koronaviru v ohrožení.” a hned následujícím blábolem:”Nevíte, jestli Bezpečnostní rada státu už rozhodla, že se ruší podzimní volby i volby do PS příští rok, a všem občanům se důrazně doporučuje vstoupit do hnutí ANO?”

Myslíte si, že už větších hlupců není? Mýlíte se, režisér Hřebejk je dokázal trumfnout.

Jana Hřebejka citujeme: “Koronavirus je ideálním spojencem ANO, fašistů a komunistů při pokusu převzít ČT v situaci zákazu demonstrací.”

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

očkování Covid19

SÚKL eviduje 36 úmrtí po očkování Covid19

Za poslední týden lékový ústav zaznamenal pět případů úmrtí, která nastala po očkování proti covidu-19. …

Holandsko zastavilo vakcinaci Astra Zeneca

Holandsko dnes pozastavilo vakcinaci s vakcínou Covid 19 od AstraZeneca, následuje tak Irsko, Dánsko a …

2 comments

  1. Ať je podpoří miliónová chvilka kterou podporují má peněz víc než dost

  2. Uzurpátoři z vlády

    “Zmocnit se státu” zní legračně od někoho, kdo ovládá zbylých cca 70% :c) Také je super to nadávání do estébáků od někoho, kdo byl … taky estébák ;c)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *