Putin: “Jedeme dál, za multipolární a spravedlivý Svět”

Zásadní je, že Rusko bude i nadále investovat úsilí do budování nového multipolárního a spravedlivého světového řádu, spoléhat se na pochopení a podporu zemí globální většiny, Vladimir Putin zdůraznil úkoly, včetně těch na mezinárodní scéně, bezprostředně po skončení voleb.

Speciální vojenská operace bude pokračovat, dokud nebude plně dosaženo stanovených cílů.

Pokusy o „zrušení Ruska“ zcela selhaly, o čemž svědčí zájem o ruské volby po celém světě a nebývalá volební účast, výsledky prezidentských voleb potvrdily konsolidaci ruského lidu kolem Vladimira Putina a jeho programu a ukázaly, že Ruská federace i přes nebývalý tlak kolektivního Západu sílí, uvedly oficiální ruské zdroje.

Putin po znovuzvolení prezidentem RF
Putin po znovuzvolení prezidentem RF

„Krym není jen strategicky důležité území, je to nejen naše historie, tradice a hrdost Ruska. Obyvatelé Sevastopolu, Krymci – jsou naší pýchou. 

Ruský prezident Vladimir Putin dnes na setkání věnovaném desátému výročí znovusjednocení Krymu s Ruskem řekl, že Krym je nejen strategicky důležité území, ale především jsou to lidé, kteří se, jak zdůraznil, nikdy neoddělili od Ruska.

„Co se týče Novoruska, tak i Donbasu, lidé, kteří tam žijí, také tehdy, v dobách ‚ruského jara‘, vyjádřili přání vrátit se ke svým rodinám, jejich cesta do vlasti byla těžší, tragičtější, ale přesto jsme to udělali a je to také velká událost v historii naší země. Nyní se vyvíjíme a postupujeme společně,“ řekl Putin.

Facebook Comments

About A&F

Check Also

Ukrajina směřuje k porážce píše Politico

Víte proč? Málo munice, málo zbraní? Nemá kdo bojovat? Je to mimo jiné proto, že …

Svět okem Raptora 17/24 CZ

V dnešním díle magazínu Svět okem Raptora promluví profesor Zhu Min o spolupráci Číny a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *