RAKOUSKO: Osudového 11. října

RAKOUSKO: Osudového 11. října
 
11. října 2008, zemřel při dosud nevyjasněné autonehodě rakouský politik Jörg Haider, 11. října 2021, skončil ve funkci kancléře Sebastian Kurz, po třinácti letech, od smrti Haidera…
zdroj: facebook sebastian kurz
 
Teď přišlo jak blesk z čistého nebe Kurzovo oznámení, že v politice končí definitivně:
“Po 10 letech ve federální vládě jsem se rozhodl odejít z politiky a všech politických úřadů. Toto rozhodnutí jsem neudělal snadno. Jenže to ve mně nevyvolává náladu – ba naopak: jsem moc vděčný za vše, co jsem mohl zažít a co jsme zvládli za Rakousko. Kromě úspěchů, jako je udržitelná daňová reforma, zavedení rodinného bonusu nebo modernizace ekonomické lokality, jsem měl největší radost, že jsem se setkal s lidmi po celém Rakousku. Často se říká, že politika je nevděčná záležitost. Vůbec to tak nevidím. Protože diskuze v politice bývá často robustní, ale přesto je fajn udělat něco, o čem jste přesvědčeni a v mnoha denních setkáních s lidmi, mě to bylo stvrzeno.”
 
“Důležité je pro mě dnes poděkovat všem, se kterými jsem měl možnost pracovat pro Rakousko. V první řadě samozřejmě s mým týmem za neúnavnou snahu, s celou lidovou stranou na všech úrovních, od magistrátu k vládnímu týmu a se všemi podporovateli, voliči.”
 
“Nyní se těším na novou fázi mého života a také na čas s rodinou a naším synem. Bylo mi velkou ctí sloužit republice 10 let!”
Sebastian Kurz byl fenomén, stejně jako oblíbený Jörg Haider, jejich popularita byla závratná. Jejich směr byl jasný. Vlastenecký, středo Evropský, antimigrační, anti EU, proti Bruselu a Berlínu atd…
zdroj: krone.at
Konec Jörga Haidera 11.10.2008
Haider dostal svoje Svobodné (FPÖ) do vlády, čímž naštval už před lety Brusel a Berlín. Krátce po volbách v roce 2008, kdy se svojí novou stranou BZÖ (Svaz pro budoucnost Rakouska) získal skoro 12 % a stal se tak opět jazýčkem na vahách, následně týden po volbách zemřel při autonehodě u rakouského Klagenfurtu. Vyšetřování dospělo k závěru, že byl opilý a naboural do vodního hydrantu.
Tato karikatura však ukazuje, co všechno by mu musel vodní hydrant udělat, aby to splňovalo závěry policejní vyšetřovací zprávy:
zdroj: www.wiedenroth-karikatur.de
 
Jeho smrt, je tak zastřena tajemstvím s různými konspiračními teoriemi. Jisté je jedno, policejní zpráva je prostě nereálná.
zdroj: facebook sebastian kurz
Konec Sebastiana Kurze 11.10.2021
 
Kurz posledních 10 let vítězil jak ve svojí Lidové straně (ÖVP), tak u voleb. Byl to fenomén, podobný Haiderovi. Oblíbený, hezký, mladý politik, konzervativní. Vymkl se kontrole Berlína a Bruselu a šel cestou jako Haider. Vyhrával ve volbách a stal se hned dvakrát kancléřem. Jenže, nezávislost Rakouska a příklon od Berlína a Bruselu směrem k V4 a středoevropskému prostoru 3Moří, se samozřejmě nelíbil ani v Bruselu, ani v Berlíně. Zvláště pak jeho opravdové přátelství s maďarským premiérem Viktorem Orbánem… 11.10.2021 podal demisi a byl nahrazen novým proeurounijním a globalistickým kancléřem Alexanderem Schallenbergem. (ten oznámil, že také rezignuje)
zdroj: facebook sebastian kurz
Kurzovi se teď narodil i syn a zjevně už neměl sílu riskovat a ohrožovat i svoji vlastní rodinu. proto rezignoval na post kancléře a teď i definitivně na politiku…
zdroj: facebook sebastian kurz
 
iniciativa 3moří
Není to dobrá zpráva pro střední Evropu, ta teď bude stále ve větším tlaku. Drží se zatím Polsko a Maďarsko, ale ty tlaky jsou i tam. Česko, Slovensko, Rakousko, jsou dnes již plně v područí globalistů a eurohujerů, z Bruselu a Berlína…
Autor: Redakce, Praha, ČR, 3.12.2021
 
Zdroj:
Hodnocení

Facebook Comments

About TGM

Check Also

ERIK BEST: Úspěšní bývalí politici

ERIK BEST: Úspěšní bývalí politici Pokud poslanec STAN Jan Farský podlehne sílícímu tlaku a kvůli …

USA: Trumpův návrat & podpora kandidátů za Republikány

  USA: Trumpův návrat & podpora kandidátů za Republikány Čím dál víc se vyjasňuje situace …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *