Tag Archives: kolonie

Zrušme prezidentský post, máme Bidena to nám stačí

Je vlastně zbytečné volit prezidenta České republiky… Nač mít na hradě prezidenta, když stejně náš prezident a naše vláda poslouchá prezidenta USA. Je to tedy zbytečné. Stojí to jen peníze. Stačí vrátný na hradě, a hrad nechat pro turisty. Většina toho, co se uchází o prezidentský mandát je směšná a …

Přečtěte si více »