Trump vyzval Bidena k debatě: „Kdykoli a kdekoli“

Bývalý americký prezident Donald Trump vyzval současného amerického prezidenta  Joea Bidena k televizní debatě, a to „kdykoli a kdekoli“.

Nejpravděpodobnější republikánský kandidát na prezidentskou nominaci dodal, že zve Bidena, nejpravděpodobnějšího soupeře z řad demokratů ve volbách v listopadu 2024, k debatě, kdykoli, kdekoli a kdekoli, uvádí BBC.

Donald Trump vyzval prezidenta Bidena k debatě

Trumpova výzva přišla několik hodin poté, co jeho poslední soupeřka Nikki Haleyová vypadla ze souboje o republikánskou nominaci do Bílého domu.

“Pro dobro naší země je důležité, abychom s Joe Bidenem diskutovali o otázkách, které jsou pro Ameriku a americký lid tak důležité,” napsal Trump na své síti “Truth Social”.

Bidenův volební štáb neuvedl, zda se debaty s Trumpem zúčastní, ale navrhl, aby republikánský kandidát „jestli tak zoufale touží vidět prezidenta Bidena v hlavním vysílacím čase, nemusí čekat“ a mohl sledovat prezidentův dnes večer projev ke Kongresu o stavu národa.

Trump byl těžce kritizován poté, co se podle BBC odmítl zúčastnit televizních debat se svými republikánskými rivaly o nominaci strany do Bílého domu v tomto volebním cyklu.

About A&F

Check Also

Dva ztracené roky, němečtí průmyslníci se pustili do kancléře Šolce

Ohrožená “strategická suverenita Německa” Současný prezident BDI Siegfried Russwurm upozorňuje, že špatnou cestou se vláda …

Magazín Svět okem Raptora 14/24 CZE

V dnešním díle pořadu Svět okem Raptora se podíváme jak bývalý generální tajemník OSN, řekl …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *