V4: MAĎARSKO: Zeman na summitu řekl, že by V4 měla uvažovat o povinném očkování proti covidu

V4: MAĎARSKO: Zeman na summitu řekl, že by V4 měla uvažovat o povinném očkování proti covidu
 
Prezident republiky Miloš Zeman se dnes účastní prostřednictvím videokonference ze zámku v Lánech jednání prezidentů zemí Visegrádské čtyřky, které se koná v Budapešti…
„Uvažujme podobně jako Rakousko o povinném očkování, protože se zdá, že je to opravdu jediná cesta, jak se z té covidové krize dostat,“ řekl Zeman on-line dalším třem prezidentům.
Podle něj se politici bojí, zavést povinné očkování, aby nepřišli o hlasy u voleb. Zeman je potřetí očkován, ale měl i tak pozitivní test na koronavirus. Je v karanténě v Lánech.
Autor: Redakce, Praha, ČR, 29.11.2021
 
Zdroj:
Hodnocení

Facebook Comments

About TGM

Check Also

ERIK BEST: Úspěšní bývalí politici

ERIK BEST: Úspěšní bývalí politici Pokud poslanec STAN Jan Farský podlehne sílícímu tlaku a kvůli …

USA: Trumpův návrat & podpora kandidátů za Republikány

  USA: Trumpův návrat & podpora kandidátů za Republikány Čím dál víc se vyjasňuje situace …

3 comments

  1. To je blbec. Vůbec si neuvědomuje, že ten jeho průser zdravotní byl reakcí na ty jeho včeličky. Být to obyčejný člověk, je už dávno pod drnem Ne tak Zeman. Celou dobu jsem se ho zastávala, už nebudu. Už ho nebudu proti jeho protivníkům bránit. Nestojí mi už za to.

    • Je to tak, chová se jak nevděčný spratek , také jsem ho celou dobu podporoval zastával se za jeho přešlapy asi mu ty vakcíny vytlačili tu lidskost z tý bedny , kdoví co jim dávají Boris Johnson naposledy při čtení mlel nesmysly, Zeman je na tom podobně

  2. svatoslav butora

    Tzv. EU je hrobníkem národů v Evropě. Každý, kdo prosazuje politiku hrobníka národů EU si zaslouží důstojné místo na hřbitově tzv. EU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *