Rozzářená očíčka a potřásání rukama lídrů EU Macrona a Merkel s “totalitáři” a oči pro pláč a prázdné ruce Čechů.

Politická realita EU, kde jedni bojují za “demokracii a lidská práva” a druzí jejich boje bez skrupulí zneužívají ve svůj prospěch.

Politická realita EU, kde jedni bojují za “demokracii a lidská práva” a druzí jejich boje bez skrupulí zneužívají ve svůj prospěch.  Miláček českých euhujerů francouzský prezident Macron, poté co ba značně shovívavý k Putinovi, sjednal v Pekingu mnohamiliardové obchody v dolarech s Čínou, podle těch samých “totalitní”. Neměl by být souzen společně s frau Merkel v Haagu?Ta zas pro změnu podporuje závislost Evropy na ruském plynu v projektu Nordstream 2 a je připravena risknout sankce našeho strategického spojence USA, uvalené na firmy podílející se na jeho stavbě. Když tak na to koukám, tak se fakticky Francii a Německu docela slušně vyplatí podporovat naši nenávist k Rusku i Číně i boj za “demokracii a lidská práva”, kšefty si pak s nimi upečou sami a my jsme vděční za drobečky ze stolu a závislí na nich.

Hodnocení

Facebook Comments

About Žarko Jovanovič

Check Also

Jakub Patočka bude bránit nástupu Ombudsmana Křečka do úřadu vlastním tělem

Odmítám poslušnost České republice, nástupu Sněmovnou nově zvoleného Ombudsmana Stanislava Křečka do úřadu zabráním vlastním …

Ivan Bartoš opět zvolen do čela Pirátů, jsou Piráti skutečně autentická opozice?

Ivan Bartoš opět zvolen do čela Pirátů, jsou Piráti skutečně autentická opozice? Dnešní “Piráti” jsou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *