Tomáš Vyoral: Za komančů jsme se bez papíru nedostali za hranice, za “demokratů” ani na pivo

Vakzine macht frei. Hra na covid a diskriminace nepodvolených (neočkovaných experimentální vakcínou) nabírá obludných rozměrů. Za jásotu drtivé většiny pologramotných mainstreamových jakože novinářů. Jinak pohrobků Rudého práva.

koláž: Raptor-TV

Napsal jsem 31. 3. 2020, tedy na začátku PR pandemie blog COVID-19: skvělé PR, demolice ekonomiky a nástup nových totalitních praktik, ve kterém jsem nastínil několik bodů, kam tahle “náhodná” krize může vést:

Ekonomická „pomoc“ formou „lepších, bezúročných atd.“ úvěrů
Likvidace středních a menších podniků/podnikatelů
Inflace a pokles životní úrovně
Očkování jako vysvobození?
Orwellův Big Brother a „chytrá karanténa“
Nahrazení hotovosti?
Text si můžete každý přečíst a sám posoudit, nakolik jsem se trefil či nikoliv.

Nicméně je do nebe volající současná diskriminace a segregace občanů (včetně dětí ve školách) na očkované a neočkované a podněcování k nenávisti vůči neočkovaným dokonce z pozice ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (mimo jiné člena “věhlasného” Bakalova think tanku Aspen Institute a slušného sběratel funkcí), který hovoří o “epidemii neočkovaných”. Už chybí jen nášivky na košile.

Podněcování k nenávisti od ministra Vojtěcha (toho s ochrankou)
Jakkoliv je epidemie hygieniky v ČR považována v případě 1600-1800 nakažených (zdroj), tedy daleko nad čísly, kterých kdy u nás PR covid dosahoval. Ostatně jak ministerstvo vakcinace, pardon zdravotnictví, účelově přiživuje počty hospitalizovaných a zemřelých na/s COVID-19 jsem psal zde.

A jakkoliv jde o účelovou lež, jelikož v hospitalizovaní v nemocnicích v té době byly dle informací přinesených webem Hlídač státu asi v poměru 60:40 (neočkovaní vs. očkovaní).

Všeříkající je pak, že ministr zdravotnictví, který je údajným zachráncem českého obyvatelstva před strašným virem, má ochranku? Zajímavé, ne? Místo aby ho národ na ramenou nosil.

A média – včetně či zejména těch veřejnoprávních? Hlídací psi demokracie? Jako za každého režimu poplatná jak slečny z vykřičených domů. Tedy abych mnohým nekřivdil, většina pisálků za to vlastně ani nemůže, neboť se jedná o pologramotné prorežimní svazáky, kteří mají problém dát dohromady 1+1.

Tož tak.

Autor: Tomáš Vyoral – blog iDnes

Facebook Comments

About Michal Hrubý

Check Also

Smutné výročí, na které se zapomíná. Včera uplynulo 22 let od začátku “humanitárního” bombardování Jugoslávie

Před dvaadvaceti lety, 23. 3. 1999, vydal  generální tajemník NATO Javier Solana rozkaz k bombardování …

Tomáš Vyoral: Proti covidu 500 vojáků, proti občanům 5 000 a 26 000 policistů. Proti komu vláda bojuje?

V nemocnicích a domovech pomáhá v boji s PR covidem zhruba pět set vojáků. Proti …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *