Na Národní třídu se chystá až 17 tisíc lidí.

Na Národní třídu se chystá až 17 tisíc lidí, píše Forum24. Jdou protestovat proti Ondráčkovi.

Současný poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček v roce 1989 | printscreen Česká televize

Většina dnešních pravdoláskařů a eurohujerů s komunisty za totality spolupracovala, pokud ji tedy vůbec zažili, a nejen to, v roce 1989 s totalitními komunisty a prospěcháři opět spolupracovali, tentokrát na formálním předání moci, výměnou za imunitu a volnou ruku v hospodářské oblasti, kde si mohli uplatnit za totality získané peníze, informace i styky. Následně jim umožnili se rozptýlit do stran, které se dnes hrdě nazývají “demokratické”.
Ted´ mají pravdoláskaři tu drzost používat “totalitní” evidenci Stb proti svým oponentům, evidenci, ze které je veřejné jen to co se hodí do karet, zbytek byl bud včas zlikvidován nebo ho ti “správní” mají uloženou v trezoru proti svým oponentům, najednou je tato evidence čistá a průkazná, je jedno kdo ji vedl, jak byla získána, hlavně že poslouží “správnému” záměru.
V pondělí se chystá protest proti zvolení Zdeňka Ondráčka do čela parlamentního výboru pro kontrolu bezpečnostních služeb.
Nikdy jsem nic neslyšel o jeho práci za posledních skoro 30 let od roku 1989, co melou furt dokola a ČT ochotně vysílá je rozhovor, když byl studentem policejní školy a nebylo u ještě ani 20 let, za který si vysloužil pojmenování “mlátička”, tolik k “vyváženosti” zpravodajství ČT.
Pokud “demokratický” systém nechal někoho ve svých službách skoro 30 let pracovat a nenalezl sílu se obejít bez něj a naopak do svých struktur zapojit ty co 30 za totality neměli s demokracií nic společného, mohou aktivisté kteří za něj bojují jedině dlouho mlčet. 

Žarko Jovanovič

Hodnocení

Facebook Comments

About Michal Hrubý

Check Also

Smutné výročí, na které se zapomíná. Včera uplynulo 22 let od začátku “humanitárního” bombardování Jugoslávie

Před dvaadvaceti lety, 23. 3. 1999, vydal  generální tajemník NATO Javier Solana rozkaz k bombardování …

Tomáš Vyoral: Proti covidu 500 vojáků, proti občanům 5 000 a 26 000 policistů. Proti komu vláda bojuje?

V nemocnicích a domovech pomáhá v boji s PR covidem zhruba pět set vojáků. Proti …

28 comments

 1. A proč ne proti Zemanovi,Babisovi…

 2. Klid nakonec to bude jak posledně u koně asi 20 zoufalců, kterým ten zbytek dá Like ?

 3. No, jestli to bude tak spontánní, jako “Generální stávka” týden po 17. listopadu 1989, tak bych chtěla poznamenat, že nám tehdy ředitel podniku oznámil, že v pondělí bude generální stávka, a tak jsme šli.

 4. Jak to píše Šafr tak to pravda nebude. A již našla pražská kavárna svého nepřítele a dle pokynu Kalouska co vede ten Debilní blok si pana Ondráčka dokonce zvolili aby měli proti komu protestovat ! A že nemám pravdu? Podívejte se kolik poslanců debilního bloku nebylo v sále a kolik jich sedělo v hospodě poslanecké a pili pivo ! Vše na stránkách poslanecká sněmovna!

 5. Novodobí komunisti jdou demonstrovat proti bývalému soudruhovi? Vždyť jsou daleko horší než on. Anebo právě proto???

 6. Pojebaní pražáci, nemají co na práci.

 7. však jejich guru Havla za protektorátu vozilo do školy auto gestapa.

 8. To zase bude zklamání fašistických Havloidů až se jich tam sejde jenom 100

  • Rozumní lidé jsou podle Vás teda ti co si nechají sr-t na hlavu od STBáků a komunistů kteří zavíraly lidi do kriminálu a ničily celé rodiny za jiný názor a kterým nezáleží na budoucnosti vlastních dětí A ti co tam půjdou jsou hlupáci kterým na tom záleží??Takhle jste to myslela?Pochopil jsem to dobře?

 9. 17 tis? Absolutne nesmyslne cislo! Sázím se, ze tam bude do 1000!

 10. Co to je za kecy, jsou na to sázky??? Typuju 600lidí

 11. 😀 musí počkat na turistickou sezónu,pozvat šaškovat na pódium Dyka,Mádla,Bartošku,Divnobáru a spol.pak by to možná pár zvědavců plus turisty co nevědí vocogo přitáhlo a mohli by ze 150 zoufalců zas udělat pod správmým úhlem záběru,desetitisícový dav rozhořčených ovčanů 😀

 12. Hahaha. To chci vidět. Bude tam akorát pár chudáku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *