Sledujte na RaptorTV.cz online:Blanický manifest, slyšení v Poslanecké sněmovně od 14:00

RaptorTV.cz On-line: Blanický manifest, slyšení v Poslanecké sněmovně od 14:00, úterý 5.ledna 2021

Zpěvák Daniel Landa míří do Sněmovny. Bude před poslanci na veřejném slyšení hájit a vysvětlovat petici Blanický manifest za svobodu 2020.

„Znepokojeni sledujeme, jak se pojem svoboda doslova ztenčuje před očima a absolutní dominanci přebírá pojem kontrola. Tohle nepřipustíme,“ je napsáno v petici Blanický manifest za svobodu 2020, kterou D. Landa představil loni v létě.

Zatím ji podepsalo 17 tisíc lidí a jejich podpisy Landa doručil petičnímu výboru Sněmovny, který svolal k petici veřejné slyšení na úterní odpoledne.

Bude ale probíhat trochu jinak než obvykle. Vzhledem k protiepidemickým opatřením nebude moci do budovy parlamentu na jednání o petici veřejnost a přijde ji hájit jen sám zpěvák Landa.

https://wp.me/p9qPQW-W5

Video z vyhlášení Blanického manifestu sleduj na Youtube RaptorTV Live https://www.youtube.com/watch?v=XA3Wc1N5QK4&t=1250s

 

 

Hodnocení

Facebook Comments

About Michal Hrubý

Check Also

Smutné výročí, na které se zapomíná. Včera uplynulo 22 let od začátku “humanitárního” bombardování Jugoslávie

Před dvaadvaceti lety, 23. 3. 1999, vydal  generální tajemník NATO Javier Solana rozkaz k bombardování …

Tomáš Vyoral: Proti covidu 500 vojáků, proti občanům 5 000 a 26 000 policistů. Proti komu vláda bojuje?

V nemocnicích a domovech pomáhá v boji s PR covidem zhruba pět set vojáků. Proti …

2 comments

  1. Proč očkovat zdravotně postižené, které jsou mimo civilizaci? Vynechte je z toho prosím. Jsou mezi nimi i takový, který o očkování stojí. My nepopíráme Covid, jen se bojíme vakcíny a odmítáme jí. Nedělejte z nás popírače Covidu !!! My se umíme chránit, mámeme to už zmáklé za ty roky se zdr. postiženou osobou. Zrušte, prosím, policejní diktaturu. .Nechte fungovat nemocnice, dovolte operace a lékaře léčit a operovat nás. Děti potřebují nutně operovat, jsou tu neslyšící, který potřebují implantáty, pro svůj rozvoj. Nebraňte jim, prosím. Nechte nás sporovat a udržovat si tím zdraví. Pana Babiše mají opravdu někteří ještě rádi, třeba můj muž. Nezklamte ho – dýchal by za Vás, pane Babiši.

  2. Tak to byl nádherný proslov. Hluboce smekám a prosím, vás poslanci, vyslechněte jeho slova. Jestliže je na vás, vládo tlačeno, odkudkoliv, my národ se postavíme za vás a společně to zvládneme. Jsme připraveni, uskromnit se a z restartovat naší ekonomiku. Nedělejte ze svého národa, pokusnou zvěř. Jednejte s námi a neignorujte nás !!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *